Zayıflamak için spor?

arkadaşlar 1 aydır spor yapıyorum 1-2 kilo aldım ya. veremiyorum.

yemekten sonra mı öncesine mi yapmalıyım? spordan öncesi ve sonra ne yemeliyim?

Güncellemeler:
sorun tuhaf olsada okulda. okulda arada acıkıyorsun ekmek yiyorum mecburen aç da kalamıyorum kafa çalışmaz. eve gelincede bişryler yiyorum.. spora başlarken 49,5 kiloydu şu*51e çıkmışım :((

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Verememenin sbeebi fazla hareket etmemen , ve çok sinirli olman genelde sinir de kilo aldırır . Kilo verdiğini söyleyenlerde var :) neyse .. yemek sonrası öncesi hiç farketmez , sen o 1-2 kiloya tekrar düzenli uyuyarak ve yemek yiyerek vereceksin :) Pilates yap ve sabahları işin yoksa (cumartesi-pazar) koşmanı tavsiye ederim. Sabahın erken saatlerinde , 7-8 gibi :)

0|0
    0|0
    • okul var işte :)

• haftasonu okul mu var ? o zaman akşamları da koşabilrisin radyasyon dünyada azalıyor onun için geceye dorğu ve sabaha karşı spor için en iyivakittir

Erkekler Ne Diyor 7

• Spordan 3 saat önce protein+karbonhidrat ağırlık beslen spordan sonrada meyveli yoğurt ye (Evde kendin hazırladığın)Yoğur+kivi+muz+elma +ananas hayal gücünü kullan :))

0|0
    0|0
  • Sabah erken saatte yap sporunu

0|0
    0|0
  • Spordan 25-30 dakika sonra proteinli yicekler ye Salatalık ,Soya Fasulyesi ton balıgı gibi şeyler ve ekmegi kökten kes 1 ayda 4 kilo verirsin fazlası zarar saten Ekmek kafa ÇAlıştırmaz beyni yavaşlatır :)

0|0
    0|0
  • yaptdin spora ve mudeetine bagli yarim saat ve 1 saat arasi yap kilo vermek icin cardio agirlikli yap sporunu diyetide bir diyetisyene danis bence o daha iyi birlir neye ihtiyacin oldugunu

0|0
    0|0
  • Saat kaçta yapıyosun spor eğer akşam yapıyosan spordan 2 saat önce yemek ye iyice doyr karnını spordan sonra hiç bişi yeme 1 haftada etkisini görceksin emin ol

0|0
    0|0
    • zaten çok yemiyorum okuldan gelince şöyle 1-2 gibi yiyorum birşeyker sonra spora gidiyorum 3ten 5e kadar acayıp acıkıyorum spordan sonra eve gelincede yemek hazır oluyor yine yiyorum :))

• Ya sana şöyle diyim eğer imkanın varsa sporu 7-9 a al apordan glince hiç bişi yme

• 7-9 gibi geç oluyor işte 9-10 gibi yatıyorum okula erken kalkıyorum. yinede denicem :)

• spordan sonra yemek yememeye çalışın eger yersenizde bunlar protein ağırlıklı yiyecekelr olmasın

0|0
    0|0
    • mesela? sadece meyve veya salata gibi birşeler atıştırsam olurmu?

• evet tabiki meyve en iyisidir herzaman ;)

• yediklerine dikkat et ve spor yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yemekten en az 2 saat sonra yapmalısın ve spordan çıkınca da yemek yememelisin anca biraz sebze yemeği yersin o kadar ama sana tavsiyem 1-2 meyve ye onu da abartma ki sen neyini vermek istiyorsun onu da anlamadım zaten zayıfsın tabi boyunu bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...