Ne demem gerek akıl verin lütfen

birkaç hafta önce bir grupla tanıştık gruptan iki çocukla ben ve yakın arkadaşım çıkmaya başladık dün ilk günümüzdü güzeldi herşey bugün otobüse bindik eve gidicektik önce bana dediki dün eve gittim 300 400 kişi sildim halbuki bana demiştiki facemde 300 400 kişi var ben manalı baktım sonra okadar olmasada 50 100 kişi sildim dedi orda biraz güvenim sarsıldı bana dediki sana şifremi veriyim bende güveniyorum sana dedim yok veriyim dedi ama şifrem aklımda değil taslaklarını açtı telefondan şifresini gördüm ama görmemiş gibi yaptım yok ya gerek yok dedim mesajlarını açtı hepsi erkekti birde bir kız mesaj atmıştı pelin diye tamam cano yazmıştı açtı bu kim ya dedi sonra biraz geçti kızı engelledi neyse eve geldim girdim facesine şimdi en yakın arkadaşıyla mesajlarında peline verdim ayarı bizi sevgili sanıyo aramızda bak yazmış dün tanımıyorum dediği kızdı bu facesine girdiğimi belli etmeden nasıl ayrılabilirim ne diyerek öyle bişey diyim ki koysun ona

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• öyle 1 hafta da görüp tanıdığın yabancıyla bu derece samimi olursan böyle şeyler olması normal, bu kadar basit bir şekilde gelişen ilişki ne kadar sağlıklı olabilir ki ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen laf koyma sanatını icraa etmeyi düşünmee sen şimdi ayrıll

o zaten sana facebooktan bir kamyon mesaj gönderirir

sen o zaman ona bir kapak uyudruurusun

0|0
    0|0
  • bişey demeye gerek yokki cıkma olsun bitsin işim war de konusma bile

0|0
    0|0
  • Sende bir arkadaşına mesaj at imalı imalı konus. cocuğu cok güzel kullanıyom falan bişeyler yaz. dalga geçmek için çıktığını yaz. sonra aramızda de gül. ve bir şekilde cocuğun senin şifreni öğrenmesini sağla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni oynatmış bırak gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...