Bir kızdan Hoşlanıyorum Bir türlü de diyemedim

Arkadaşlar ben dersanedeki kızdan hoşlanıyorum kızza her gün bakıyorum.Bazen göz göze geliyoruz ben anında yüzümü başka tarafa dönüyorum.Dün dersanedeyken kız arkalara gitmişti bende gideyim dedim kız erkeklerle konusuyo sinirim bozuldu hemen sınıfıma gittim her gün canım sıkkın :( Lütfen bir yardım edinn.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Onunda bir grup atom ve hucreden olustugunu dusunup yuksek miktarda ozguven depola ve goz goze geldiginiz herhangi bir anda ona hafifce gulumse. Bunun ne anlama geldigini anlamaya calisirken bile seni aklindan cikarmakta zorlanacak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gözlerini kaçırmamaya çalış ve erkeklerle konuşmasına da hemen bozulma arkadaş olabilirler. ve hemen sınıfa gidersen ondan daha çok uzaklaşırsın senin yakınlaşman lazım

0|0
    0|0
    • Yakınlaşmıyorum Yapamıyorum kii cesaret yok

• eğer istiyorsan azıcık cesaretin olması lazım yoksa kızla hiç iletişim kuramazsın

• Kuramicam Gibi Görüküyodaa zatenn

Erkekler Ne Diyor 2

• Göz göze geldiğinizde sakın başka yere bakma onun başka yere bakmasını çevre.Bir süre sonra fark eder seni zaten.

0|0
    0|0
    • Yaa Bir kere baya bir yakından geldik zatenn öyle böyle degil tam göz gözee

• kızla bakış hep onun ortamlarına gir cool gözük biraz saç baş dikkat et kız nelerden hoşlanır felan ama gözlerinin içine bak sonra kafanı çevir 2-3 sn bak :D sonra cesaret geliyo

0|0
    0|0
    • Kız bana bir kere uzun baktı ama ben bakmadım .D utancımdann

• bakıcaksın aslanım erkeksin sonuçta bak erkek diyom cinsine saygın olsun hırs yap bak kıza 2-3 sn bak sonra çevir bari* D:

Yükleniyor...