Eşim İçin Nasıl Çok Güzel Ve Seksi Bir Kadın Olabilirim?

Televizyonlarda hep güzel,seksi kadınlar görürüz.Hepsi çok güzel ve ya seksi değillerdir medyaya girmeden önce ama medya onlara öyle bir ışık sağlar ki bir anda bütün erkekler için süper görünen kadınlar olurlar.Hülya Avşar gibi...Yanlış anlaşılmasın.Onun gibi olmak istemiyorum ya da onu beğenmiyorum ama kadının geniş bir kitlesi var.Ya da Sibel Can'ın.Benim eşim zaten bana bağlı bir adamdır ağzından hiç başka kadınlarla ilgili cümleler de duymadım ama onun için öyle bir hale gelmek istiyorum ki gözü benden başkasını görmesin.Beni çok seksi ve güzel bulsun."Taş gibi kadın"dediği kişi ben olayım istiyorum.Ne yapabilirim bunun için?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• istersen paris hilton ol

erkek başka kadınlara meyletsede, her gün eve gelmeden bşka bir kadınla yatsa bile,

senin bundan haberin olmaz, ve sana bununla alakalı zerre akdar bir şey söylemez, senin yanında asla başka kadınlara meyletmeyle alakalı bir duruma girmez

kapiş

senin yapacağın şey şudur

onu boğma ki

onu kaybetmeyesin

1|0
    0|0
    • Öyle bir şey yok.Benim eşim zaten hiçbir zaman başka kadınları düşünen biri olmadı.Dansçı olduğu için daha farklı bakar insanlara.Bildiğin entel erkeklerden yani.Onun için sevişmek bile bir sanat.Ama sırf öyle bakıyor insanlara diye bakımsız gezmek istemiyorum.

• sağol moonlit,

eşinin düşüncelerini okuyabiliyormusun, bu arada ben kötü adam değilim, ama erkeğim :)

• Kötülükle ilgisi yok.Bir çok hareketiyle görebiliyorum düşünce tarzını.

• Eşinin gözü körse istesen de olamazsın. Vardırlar ya ilerideki güle ulaşmak için ezdikleri papatyaları göremeyenler aynı onun gibi.

1|0
    0|0
    • Öyle biri değil ki o.Çok ince ruhlu bir adam ama ben böyle süslü kızlardan olamadım hiçbir zaman.Tamam mini giyerim makyaj yaparım ama ben hep Ziynet Sali mi desem:) öyle bir kıvamda oldum oysa ben daha çok Serenay Sarıkaya gibi bir tarz istedim.(Saç rengi olarak bakma ,tarz olarak.) Biraz süslü ...

• Peki teşekkürler.

• Rica ederim..

• Ne olursan ol genelde erkekler sahip olduktan sonra (evli ya da sevgili yani) birlikte oldukları kadınlara olan hayranlıklarını kaybederler. Anca görünüşünde ya da davranışlarında ki çok büyük değişikler bir fark yaratabilir. Büyük ölçülü estetik, kıskandırma vs gibi önemli olan büyük değişim yani. Ama bu değişim de sürekli devam edemeyeceği için böyle bir şey beklememen en iyisi bence. Taş gibi demesi yerine güzel olduğunu düşünmesi yeterli olabilmeli.

0|0
    0|0
  • biraz tv açınca bir yere gidince bayanları söyle nasıl falan de hangisini seçiyorsa hangi bayanları sende onlar gibi ol

0|0
    0|0
  • Yeterince iyisin bence, bir çaba içinde olmana gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok bakımlı ve temiz ol çok güzel kok

arada sürpriz yap güzel biraz dekolteli kıyafetler giyinip makyaj yap şaşırt

işveli olmak için de dekolte giyin kışkırt ama hemen izin verme dokunmasına uzat biraz

ne bileyim yaklaştığında gülerek uzaklaş istediğini anlasın ama biraz çaba göstersin isteği artar

bir de her zaman anlayışlı ol yanında huzur bulursa en çok seninle olmak ister bağlılığı artar

ona ne hissettirdiğin nasıl göründüğünden daha önemli,

kendini erkek gibi ve güçlü hissederse şımartmadan egosunu okşarsan mutlu olur pohpohlamaya devam et diye seni hoşnut etmeye çalışır

2|0
    0|0
Yükleniyor...