Heey millet işte size soru !! HAYAL GÜCÜNÜZÜ KULLANIN..

Duşa girdiğinizde ortalama kaç dakika ya da saat kalırsınız ve neler yaparsınız :D, mesela müzik dinler misiniz ya da şarkı söyleyip köpüklerle savaştığınız oldu mu? bunun haricinde daha farklı olarak hoşlandığınız hangi şeyleri yapmayı seversiniz... ( birisiyle duş almak ya da ince kıyafetlerle duşta ıslanıp sevişmek vs de yazabilirsiniz işte aklınıza gelebilecek herşeyi bekliyorum sizden ! hayal gücü serbest...

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• ovvv konu derin :D duşta 2 şeye hayır diyemem 1 yüksek sesli bir müzik 2 delice ıslanarak sevişme vuuuuuu :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hatun tavan yapmış :D

0|0
    1|0
    • senin tavan yapıp yapmadığını sormuştum ama :D

• :D kendine cici bak iyi akşamlar .>)

• 30 dk dan fazla kalmam.

0|0
    0|0
  • vvalla duşa girdiğimde yapmayı sevdiğim tek şey tabi yanlızsam başımdan aşağı akan suların altında gözlerimi kapatıp dakikalarca uyumak en güzeli bu :)

0|0
    0|0
  • İşer geçerim

0|0
    0|0
  • ben uzunca düşünürüm duşa girince :) tabi en az 45 dk kalırım...hayal dünyam fazlasıyla genişler sıcak suyun altında

0|0
    0|0
  • 1 saat

3 kez de sil baştan yıkanmadan temizlendiği mi hissetmiyorum :D

0|0
    0|0
  • 1 saate yakın kalıyorum aşırı temizliğe dikkat ediyorum ellerimi bile sürekli yakarım

0|0
    0|0
  • Genelde amuda kalkarak duş alırım.

0|0
    0|0
  • girdinmi ortalama 45 dk ile 55 dk arasında değişiyor ama sıcak su iyi geliyor bana çıkarken buz gibi suyla duş alır kendime gelirim :D

0|0
    0|0
  • Duşa girince gençlerin ( erkek - kız ) çoğu ilk belaltınının tatmin olmasıyla ilgilenir ama kızlarda belüstü de dahil olabilir şofbenle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• genelde 40-45 dk kalıyorm.. saclara 2 kere sampuan 1 krem.. bide bakım kremi.. 40-45 dıyorum kremın bekleme surelerı oluyo cunku..

0|0
    0|0
  • En fazla 1 saat kalırım. Şarkı dinlerim evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...