Sevgilim bana kaşar dedi........

Arkadaşlar şimdi ben sevgilimden ayrılmıştım sonra bitane cocuk vardı onla baya yakınlaşmıştımm ama cıkmıyodukk sadece onla cok mutluydumm falan işte.Sonra onla aramız açıldı ben eski sevgilimle tekrar cıkmaya başladımm eski sevgilimde bende şifremi istedi bende verdim.Benim hani o cok yakınlastıgım cocukla olan mesajlarımızı okumuş bana sen cok kaşarmışsınn dedi napmalıyım _?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Ona ne oluyor yahu,ayrıyken yaptıklarından dolayı ona karşı sorumlu olamazsın ki...

Aşağıdaki yorumlara bakıyorum da herkes aynı şeyi yazmış,sanki sevgilini aldatmışsın gibi bir muamele yapmışlar.Ayrıyken kimse kimseden hesap soramaz.O neler yaptı kim bilir ama sen hesap sormuyorsun,çünkü hesap sormaya ne senin ne de onun hakkı var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ayrılır ayrılmaz birini bulmuşsan der tabi , bide mesajların içeriği nedir ne okudu acaba ayran gönüllü bir kızsan da demiş olabilir sende cevap yaz eskiden beyaz pynirdim şimdi kaşar oldum de :Dsksnklakadsfs

1|0
    0|1
  • keşke sorsaydın eski sevgiline hangi kaşarım dıye

bunun eski kaşarı var kars kaşarı var küflü kaşarı var tekerlek kaşarı var

çeşidini ögrenirdin

1|0
    0|1
  • "Yaşar" demeye çalışırken bazen dilin sürçer "kaşar" dersin ya onun gibi bişeydir..

0|0
    0|0
  • iyiki demiş ya bilerek silmediğin çok belli amacın: sevgilim şu mesajları görsünde benim ona muhtaç olmadığımı anlasın böyle kapağı yersin işte

2|0
    0|1
  • hak etmişsin yapacak birşey yok

1|0
    0|1
  • hak etmişsin

1|0
    0|1
  • yapacagın hıc bıse yok oneden sonra o cocukla hemn yakınlasmanı felan oyle goruyo + umursama pek okı sana gore kasarm benmle ısn olmasn de gec bencee

1|0
    0|1
  • hak etmişsin

1|0
    0|1
  • Gülecegim Yoktu .Dd.d:

1|0
    0|0
  • Git özür dile bence adam haklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doğru demiş

1|0
    1|1
  • bide gelip haklıymış demişler zihniyetinizi sizin ne biçim insanlar dolu ya ..git şikayet et hakaret etti diye

1|0
    1|0
  • K*şarlık yapma mesela...

1|0
    2|1
  • Ohh yemişin lafı:)

0|0
    2|1
  • daldan dala daldan dala sonra hoppp aşağıya

0|0
    0|0
Yükleniyor...