Ufolara inanır mısınız.yani..?

Yani bir başka yaşam alanı olduğuna orada daha gelişmiş canlılar olduğuna inanırmısınız.var olduklarının ispatı varmıdır.aksine yoklarsa olamayacaklarının ispatı varmıdır.

Güncellemeler:
Tv programlarinda yine son zamanlarda artan bir yayindan izledim.uzayli varliklar isaretleri ufo usleri falan.sormak istedim.herkes icin bu denli inandiricimi diye.bana gore sunduklari kanitlarin hicbiri gercek degil.ucuz bir kurgu.
Zannediyorumki cok siddetli bazi hava saldirilari olucak.guclu bazi silahlar kullanicaklar.bu ufo meseleside kilif olucak.savunma silahlari denilecek.bilimkurgu film olarak izlediginiz hersey sadece seyirlik eglence degil.planladiklari seyin senaryosu.uzaylilarda seytani ifritlerin oyunu.goz yanimasi gibi.kafaniza sokmayin bunlari.yersiz.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• İnanmıyorum. ABD, Rusya, Çin gibi ülkelerin hava kuvvetleri o kadar gelişmiş ki, dünyaya UFO'lar geldiklerinde bir şekilde karşılaşırlardı. Yıllardır hala tabak şeklindeki uçan dairelerden daha fazlasını göremedik. Çok komik doğrusu...

2|1
    0|0
    • katılıyorum.ayrıca tüm görüntüler bulanık nedense.

• roswell olayını araştırın lütfen. ufolar bedenen görülmüştür hatta uzaylılar tarafından kaçırılan insanlar bile vardır. bu insanlar üzerinde ya deney yapılmış ya da bir uzaylıyla cinsel ilişkiye girmesi sağlanıp serbest bırakılmıştır. sirius uzay araştırma merkezinin sitesine girin ve kaçırılma olaylarına göz atın derim. bilgiler maalesef gizli tutuluyor. yoksa uzaylıların olduğu apaçık ortada.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu sorunun yanıtını bilmiyoruz. Var veya yok diyebilecek bir durumda değiliz. En azından gezegenin üzerinde yaşayan büyük bir çoğunluk değil.

Ben bu soruya farklı bir yanıt vereceğim.

Biz Dünyalılar Güneş Sisteminde yaşayan canlılarız. Güneş Sistemi, Samanyolu Galaksisinde (Gökadasında) bulunur. Samanyolu Gökadasındasının boyu 100.000 Işık yılıdır (Bir Işık yılı 10 Trilyon km'dir). Sadece Samanyolu Gökadasında bizim güneş sistemimize benzeyen en az 100 milyar sistem olduğu tahmin edilmekte. Samanyolu Gökadası gibi milyarlarca gökada olduğu düşünüldüğünde bu kadar büyük bir yapıda gerçekten yalnız olabilir miyiz sorusu akla geliyor.

1|0
    0|0
  • Bence uzaylılar vardır. Roswell olayını hepiniz biliyorsunuzdur zaten .Bir çiftçinin tarlasına düşen gemiden uzaylı cesetleri çıkartılmıştır. Bu ve bu gibi olaylarla zaten uzaylıların varlığı ispatlanmıştır. Tarihte de bir çok Amerika başkanının uzaylılarla haberleştiği bilinmektedir. Fakat karışıklık çıkmaması için bu gibi bilgiler ülke başkanları tarafından gizli tutulmaktadır. Ülkemizde de Sirius Uzay Araştırma Merkezi bulunmakta ve Hakan Akdoğan ufolarla ilgili çalışmalar yapmaktadır. Bu araştırma merkezinin sitesine girerseniz zaten orada ufo ve uzaylı görmüş insanların deneyimleri de paylaşılmaktadır.

1|0
    0|0
    • Dediginiz gibi baktim okudum roswell olayini.ama yillar boyu dusunulmus gelisen teknolojiyle sekillenmis bir plan yanlizca.insanlari kandiriyorlar.o gorunen uzayli sandiklari seyler ifrit lerden baska bisey degil.sekil degistirmisler.onlardan daha akilli ve irade sahibi insanlar nasil olurda ifritlerin oyuncagi olurlar.nedense hep amerikada dolaniyo bu uzaylilar.satanistlerin oynadigi bir oyun bu.inanmayin.

• yanlış düşünüyorsunuz. uzaylıların hep amerikada dolandığı kanısına nerden ulaştınız ki? türkiyede de bir çok kişi -ki bunların çoğu uzman pilotlar- tarafından görülmüştür. ayrıca ifritler diye nitelendirdiğiniz (neden bahsettiğinizi bilmiyorum fakat sanırım şeytanlar) varlıkların oyunu olduğu kanısına nasıl ulaştınız? bir tv programında da uzman pilotlar ve rütbeli askeri pilotlar ufoları gayet net yakından gördüklerini söylemiştir. koskoca türk subayı neden durduk yere yalan söylesin ki ?

• Ugo ingilizce tanımlanamayan uçan cismin kısaltmasıdır uçtuğunu görüp de tanımlayamadığın her şey ufodur yani evet varlar :D

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • inanıyorum

1|0
    0|0
  • O kadar da bencil değilsindir herhalde? link

...evrende bizden başka akıllı canlıların da olduğunun en büyük kanıtı, bizimle iletişim kurmamalarıdır...

1|1
    0|0
  • UFO'lara inanırım. Zira sana doğru uçarak hızlıca gelen ve tanımlayamadığın tüm cisimler "Unknown Flying Object" kapsamına girer. Bkz: Aniden fırlatılan anne terliği.

1|0
    0|0
  • bizim dünyalılar marsa bilmem nereye uzay mekiği yollayorsa dışardan bize bir şeylerin gelmesi gayet normal bence

uzay sonsuz bir boşluk biz samanyolu galaksisindeyiz ve bızım kı gibi mılyonlarca galaksi var

1|0
    0|0
    • manyakmısın sen yaa 2 saat olmuş soruyu soralı ne guncelleyı duruyosun

• ufo değilde . ben şöyle düşünüyorum. bü evren sadece biz insanlar için yaratılmadığını düşünüyorum . uzaklarda bir yerde var bişeler

2|0
    0|0
  • bilmem belkide yalnız değiliz ama umurumda değil

1|0
    0|0
  • GÖRMEDİM DUYMADIM BİLMİYORUM

1|0
    0|0
  • bir fikrim olmadından birşey demicem

1|0
    0|0
  • olsa kuranda geçer diye düşünüyorum eğer kuranda buna benzer şeylerden bahsediliyorsa olabilir :D

1|0
    0|1
  • oladabilir olmayada bilir bilinmez ama ben inanmıyorumşu aniçin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnanıyorum

1|0
    0|0
  • Olmak ya da olmamak.mesele araya sıkışmış.

1|0
    0|0
  • Koskoca evrende tek ırkın bizler olmadığını biliyorum.ki zaten Allah "biz alemleri yaratmadık mı?"diyor.

tek değiliz ama buna ufo mu dersin yoksa başka bir şey mi dersin o sana kalmıs.

0|1
    0|0
  • Abi inananlarda nası bir saflık var ya

Yok tabiki m.k

1|0
    0|1
Yükleniyor...