Sevdiğiniz insanların sözünü ne kadar dinlersiniz ?

İster aileniz ister sevgiliniz ister en yakın arkadaşınız size Şunu yapma dedi . Ve siz bunu yaparmısınız? çok istediğiniz bir şey olsun mesela. Yoksa onu dinleyip yapmazmısınız ?

0|0
19|15

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarımı dinlemem netice de kendi kararlarımı kendim alırım her zaman ama sevdiğim adamın sözünü dinlerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• duruma göre degişir

1|0
    0|0
  • Sevdigim insanlar bana mantikli bir neden sunar ve benim aklima yatarsa onu yapmam yani ama yapma dedi diyede kafama yatan bir durumu yapmamazlik yapmam yani

1|0
    0|0
  • sevdigin insan senin kötülügünü istemez ama asıl sihir detayda gizlidir . çunki senin için kötü olabilecegi düşündügü şey belkide tam tersidir o yüzdendirki sevdiklerimden ziyade aklına ve zekasına saygım olan insanların tavsiyelerini de dinler kıyaslarım

1|0
    0|0
  • Karşılığını alıcağım kadar.

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman dinlerim.

1|0
    0|0
  • kim olduğuna bağlı, değer verdiğim biriyse çok abes olmadıktan sonra istediğini yaparım

1|0
    0|0
  • Dinlerim.

1|0
    0|0
  • genel olarak bildiğimi yaparım .. kim ne yaparsa zaten kendine yapar ..

1|0
    0|0
  • İmam değilm ama bildiğimi okurum.

1|0
    0|0
  • Yapma derse yapmayacağım varsa da yaparım..

0|0
    0|0
  • onu dinlemek diye birşey yok, dikkate alırım sadece ;)

0|1
    0|0
  • ne olduğuna bağlı sana kalkıp git boğaz köprüsünden atla dese atlar mısın :))

0|0
    0|0
  • Dinlerim, aklimda bulundururum (:

0|0
    0|0
  • hiç dinlemem, kendi zekam bana yeter -_- :D

0|0
    0|0
  • görmüş geçirmişliğine bağlı gelip yaşıtım şunu yapma derse inadına yaparım benden büyükse bir bildiği vardır sözünü göz ardı etmem dinlerim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Cok sevdigim biriyse yapmam

1|0
    0|0
  • Bana geçerli bir sebep sunulması lazım.

Mantıklı gelirse denilen şey, dediklerini yaparım.

1|0
    0|0
  • ne olduğuna bağlı :) cidden yapmamam gereken bir şeyse yapmam :)

1|0
    0|0
  • Sevdiğim insanların sözlerini dinler bunu kendi aklım ve fikrimle sentezler ona göre davranırım.

1|0
    0|0
  • Kendi bildiğimi okur, sorumluluğunu alır, neticelerine de katlanırım. Yapma denmesi için çok makul bir neden olursa belki dinlerim.

0|0
    0|0
  • Bana güzellikle soylenen herşeyi dinlerim. Ama yapmadığım şeyler için yani zamaninda ailemin cok sÖzünü dinledim tamam bana çok sey kazandirdı ama icimdede ukte kalmadı değl.

1|0
    0|0
  • sözünü dinlediğim dikkate aldığım kişi düşüncelerine değer verdiğim bir kişidir.ailemide severim ama söz dinlemem :)

1|0
    0|0
  • Ailemi : o şeyi yapmazsam öleceğimi bilsem bile ailem yapma dediyse yapmam.. Fakat ne arkadaşın ne sevgilin sözünü dinlemem

1|0
    0|0
  • yapamıyorum kendimi kandırmak kendimi aldatmak istemem yapma denildiyse yapılmaz o kadar

1|0
    0|0
  • onlar beni dinler

çok uslu çıcıklar

1|0
    0|0
  • Eğer mantiksizsa kim olursa olsun dinlemem

0|0
    0|0
  • dınlemem.

1|0
    0|0
  • Yaparım.

1|0
    0|0
  • Kendim için en iyi olanı ben bilirim. Dinlemem genelde ama onları kırmamak adına söyledikleri hakkında yorum yapmam tamam der geçerim. :)

0|0
    0|0
  • anamın sözünü çok dikkate alırım.yapma dediğini yapmam.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • dinlerim evet.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanların benim iyiliğimi düşündüğünü bilirim. O yüzden dinlerim. Mutlaka bir bildikleri vardır, beni düşünerek bunu istiyorlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...