Orhan abinin bu karşılaşmada durumu ne olur ?

Bizim burada pazartesi günleri büyük pazar var, orada da Orhan abi dediğimiz biri yıllardır köfte ekmek, tost falan satar motosikletli seyyar bir arabada. İyide yapıyor valla hakkını yememek lazım. Geçen gün karşısına adını bilmediğim bir adam gelmiş, onunda aynı tipte bir arabası var ama daha bir janjanlı sanki. Sırf janjanlı, ışıklı diye insanlar yılların köfte ekmekçisi Orhan abiden almayı azalttı. Fakat gel gör ki ben o yeni adamın nasıl yaptığını gördüm. Gerçekten pis. Elleri kir içindeyken dahi satıyor bu "sağlıksız köfte" yi . Orhan abi ne yapsın ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hizmetini genişletsin mısır arabaları var standlar o tarz bir köfte ekmek standı kursun hizmeti artırmazsa aç kalır

insanlarımızda içeriğe değil ambalaja aç biliyosun

0|1
    0|0
    • Teşekkürler dostum tavsiyen için. Hayır yani bir tarafta yıllardır sağlıklı üreten Orhan abi, öteki tarafta ne üdüğü belirsiz kir pas içinde bir adam.. İnsanlar nankör

• insanlar nankör değil orhan abinin ticari zekası yok.Hangi hizmeti verirsen ver aynı kalitede hizmet vermeye devam edersen kazanamazsın.İllaki artırması gerekiyo insanlara sağladığı konforu.Orhan abi 100 yıl aynı köfte ekmeği satamazki 3 gün köfte ekmek içine salata sattıysa 4. gün insanların dikkatini çekecek yeni bir yiyecek veya sos tarzı bişeyler eklemesi gerek.Yada ambalajı yani görünüşünü değiştiricek.Yoksa iş bilmeyen çömezler elinden ekmeğini alır

• Doğanın kanunu bu yani yerinde sayan zararlıdır.Hatta Hz.Peygamberde buna benzer bir söz söylemişti yerinde saymak doğru değil hergün bir önceki günden bir adım ileri gitmesi gerek veriyo hizmet verenlerin

Yükleniyor...