Sizce şınav çekmenin ne gibi zararları vardır ?

günde yaklaşık 150-250 arası şınav çekiyorum aralıklı ve basamak üzerinde geçen fazla zorladım beynimde bir arı hissettim sizce fazla yüklenmemin bir zararı varmıdır? faydası çok olurmu ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle amacını söyleseydin daha iyi olurdu göğüs kası mı kondisyon mu amaç ne ?

eğer tek yapışta 50 şınavı geçiyorsan bence ağırlıkla çekmelisin bitane sırt çantasına hafif ağırlık kitap vs koyup çekebilirsin 50 şınava varamadıysan bak bu link programı uygula haftada 3 gün gelişimi görürsün

şınavı hergün çekmek geliştirmez ancak kondisyonun ilerler ve zayıflarsın eğer amacın kas yapıp hacimlenmekse bir gün çektiysen diğer gün kasları dinlendirmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilinçli yapman lazım ar arda değil de set halinde yapmalısın örneğin 5 set üzerinden 50 tekrar yapabilirsin set arası da 30-45 sn dinlenme olur öyle daha fazla faydasını göreceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim anlamadığım bir harekete neden bu kadar yüklenirsin ki bide her günmüş. düzgün setlerle üst göğüsü de ekleyerek 50-50 civarı yeter. ayrıca her gün aynı hareket yapılmaz tamamen zarar. biraz araştır farklı kas gruplarını farklı farklı çalıştıran antremanlar öğren bir faydası olsun.

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun herşeyin fazlası zarar 150 fazla değil 250 fazla ama uzun zamandır yapıyorsan etkilemez

0|0
    0|0
  • hergün çekme zaten aralara 1 gün dinlenme koy kasların dinlensin kendine gelsin yoksa kas kaybedersin

0|0
    0|0
  • 200 de yapılı ama gün icinde araliklarla yapmak lazım...

0|0
    0|0
  • hiçbir zararı yok ben yıllardır çekiyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...