Ne yapmak ister bu kız bir bakın?

Arkadaşlar lisedeyim geçen sene bir kızı seviyordum ve kızla aramız millet saolsun olmadı. yan sınıftan gözde diye bir kız vardı geziyorduk okulda aşk meşkten konu açılınca ben sizi yakıştıramıyorum zaten sen daha iyisine layıksın falan dedi yazın konusuyoruz yine aynı konusuyorduk kardeşlik muhabbeti yaptı arkadaşım ben yokken adıma ben sana boş degilim yazmış sonra kardeşim demedi o gün bu gündür şimdi ise yanıma gelmiyorsun diye sitemleniyo sen gelmeyince bende gelmiyorum diyo ama güvenemiyorum kendime okulun en güzellerinden biri o sana bakmaz diyorlar başınıza gelse ne düşünürsünüz nolur yardım edin kafam allak bullak sigaralarım arttı bu ara sevgiler...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaman kaybetmeden mesaj at çıkın .

0|1
    0|0
    • aklıma gelmiyo değil belki diyorum seviyodur hoşlanıyordur ama bizim sınıfa geliyo arkadaşlarının yanına benim bildiğim seven insan bakar eder bakıyorum bakarmı diye bakmıyo işte bu da umudumu kırıyo yerimizde sayıyoruz kaç aydır

• Bak bir abi tavsiyesi. Konuşursan hiç bir şey kaybetmezsin korkma sadece yaz. hiç birşey olmayacak. Ama oda sana karşı boş değildir. kesinlkle değildir.

Yükleniyor...