Bakanların ya da millet vekillerinin hiç aşkları ile gündeme gelmemesi neyi ifade eder?

İnce bir ayrıntı mı?

Olabilir ama benim gibi kalın bir adamın böyle bir ayrıntıya dikiz yapması pek olasıda değil.

Aşık olmayan insanların yönettiği bir memlekette yaşıyorum.

Hiç aşkları, sevgilileri ile aşkı tadan bir vekilim olmadı benim...

Bir kadını ya da erkeğe karşı sevgisini yaşayamayan insanlar bir millete karşı nasıl sevgi duyabilir?

Devlet adamlarının işi aşk sevgi değil icraattır, hizmettir diyecek arkadaşların fikirlerine eleştiri getirmem ancak bir bakın bizi yönetenlerin yüzlerine...

Somurtkan, ciddi, asık suratlı insanlar.

Şöyle tutkulu, aşık, gözlerinin içi gülen insanlar olsaydı bizi yönetenler bir düşün nasıl olurdu benim ülkem.

Ne kamusu ne oyu anlamadık bu huyu...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu siyasetçi aşktan uzak kalır. Uğraşmaları gereken sorunlar vardır. Ülke için verilecek kader oturdukları meclisten geçer. Bu bir çok insnaı ilgilendirir. Kaderlerini de...

Demokratik bir sosyal devlette bakanlar ve milletvekilleri ülkenin ve vatandaşın geleceği için verilecek olan kararlarda saatlerce tartışıp düşünmek zorunda kalırlar. Söz konusu ülke ve vatandaşın geleceği olunca uykusuz gecelere hazır olmak gerekir.

Ancak milletvekilleri ve bakanlar film yıldızları veya sosyete ile bir tutulmamalıdır*

0|0
    0|0
    • Güzel insan bizde bir tutulsun demedik.

Gözlerinin içi gülen mutlu insanlar tarafından yönetilsek keşke dedik.

Sen baktığında somurtkan insanlar görmekten keyif alıyor olamazsın.

Devlet işleri ciddi işlerdir de bizim de işlerimiz ciddi işlerdir.

Bir iş yerinde çalışan iki insan düşün.

Birisinin gözlerinin içi gülüyor, mutlu ve neşe dolu.

Diğeri somurtkan ve mutsuzluk okunuyor yüzünden.

Hangisinin çalışma performansı yüksek olur?

Kötü bir şey mi istedik :)

• Hayat o kadar toz pembe olamıyor malesef.

Kızlar Ne Diyor 3

• Medya yönetimin elinde anlamına geliyor bence,

''At bakanı kafede sarışın bir kadınla görüldü'' diye haber yapsınlarda aç mı kalsınlar

0|0
    0|0
  • İlla sevgilisi eşi nişanlısı ile görüntülenmesi gerekmiyor. Belki de sevgiye aç olan insanlar devletine daha fedakarlıkla yaklaşabiliyor.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hepsi de evli adamlar. ne bekliyordun, röportaj verirken karısıyla sevişmesini mi istiyordun. mantıksız bir soru sormuşsun

0|1
    0|0
  • İşlerini iyi biliyorlar da ondandır herhalde.

0|0
    0|0
  • Çoğu kendi çıkarları peşinde koşan, para uğruna karısını bile satabilecek adamlar..

Aşk meşk onların işi değil, vakitleri yok.Onlar para ve statü peşinde..

0|0
    0|0
    • Yahu sanırsın ki küfür ettik.

Başımızda aşık güler yüzlü mutlu neşeli insanlar olsun dedik.

Aşkı bu denli "ayıp" gören bir toplum oluşturmuşlar demek ki.

• onlar paraya aşık o yüzden sürekli aldıkları villalarla gemiciklerle gün yüzüne çıkıyorlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...