Patronum sanırım bana asılıyor.Yorumlarınız cidden önemli okuyunuz!

Merhaba ben20 yaşında bir erkegim ve 6 ay önce bir ofiste işe başladım. Patronum 27 yaşında genç bir iş adamı sürekli şaka yapan biri hafif argoda konuşuyor ama düz sövvmek gibi degil hep bir amerikan şirekti gibi ortam dün fransızlarla bir iş yemegi vardı ben biraz fransızca bildigimden benide çagırdı takım elbise için adres bile verdi hatta falan neyse yemek boyu adam bana bakıyordu sürekli. neyse dedim daha dogrusu umursamamıştm hiç çünkü çocuksu bir bakışı vardı yani öyle yorumlamadım gece sonu bu işte giderken bana seni kıskandım çok şıktın elimden alınmana korkuyorum dedi ama biraz tuaf dedi bir garip his ettim sonra gitti yarın iş var ama gitmeye utanıyorum. Sizce patronumbana asılıyormu banamı öyle geliyor ? 2 mizde erkegiz ayrıca saçma biraz asılamsı bence. Eger öyleyse istifa etcem çünkü.. Yorumlarınız cidden önemli benim için teşekkürler şimdiden

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Gay galiba adam :S

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bu zamanda hersey beklerım bıraz daha gozlemle , adam gay de olabilir yanii, dikkat et.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• zaman göstercek dostum şimdi biz ne diyelim buradan.eğer bir skıntılık varsa aleni yapacaktır yakında bunu direk gaymisin diyede sorulmazki adama :))

0|0
    0|1
  • olabilir seviyorsan git konuş

0|0
    1|1
  • Biraz tuhaf konuşmuş. Bana da takside başıma gelmişti. Taksi şoförü sürekli bana bakıyordu dikis aynasından ve iltifat ediyordu. Gideceğim yerden çok önceden inmiştim, adımı sorduğunda da bilerek yanlış isim vermiştim. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...