Bir bakar mısınıız????

Kalçalarımı inceletmek için squat, deadlift türevi hareketleri düzenli olarak yapıyorum. 101 ken 95 oldum başladığımdan beri ancak 1 aydır hiç bir değişiklik yok :S ne yapabilirim ben bunun için, daha sonra etkisini görür müyüm? :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biktik squattan yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ilk baslarsa yaglarinizdan eridi fiziginiz.zaman gectikce,vucudunuz daha sikilasti.olculeriniz belli sure ayri ayni kalir.ilerleyen zamanda dahada incelir merak etmeyin.birazcik sabredin

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim sanırım üstüne daha çok gitmeliyim.buradaki programı yapıyordum ancak diğer harejetlere halim kalmıyordu. ben squatı sabit bir şekilde 100 kere yapsam, geri kalan zamanda 50 deadlift 50 lunges gibi hareketler yapsam yani hep sabit sayıda tutsam faydasını görür müyüm?

• programım bu;

link

• mümkün olduğu kadar hareketlere bağlı kalmaya calısmalısınız.yaptıkca dayanıklılık kuvvetiniz zaten artacaktır.programı bozmanızı tavsiye etmem.beslenme ve uykunuza çok önem vermelisiniz.kasların kendilerini en iyi dinlendirme saati gece 1-3 arasındaki uykudur.beslenmeyede özen gösterirseniz daha verimli olur

• fazla üstüne gitmiyorsun sanırsam. Yaptığın spor FITNESS ''UYUMLULUK'' - ''DÜZENE KOYULMA'' biraz ağrıtman ve o yerleri yanarken hissetmen gerek . teşekkürler..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.ağrıdığını hissediyorum aslında,ama biraz daha üzerine gideceğim. bu programı uyguluyorum

link

• 1.60 im 55 kiloyum. Şöyle ki standart bir diyetim yok gun icinde istedigim her seyden yiyorum ama azar azar yiyorum dene kurmayi öğrendim 50 kilo olmak istiyorum.. diyetisyenim vardı ancak squat kas yapar dedi bende yağlar erimeden nasil kas olacak diye düşündüm ve diyetisyenimi biraktim.

• Çok özür dilerim biraz geç oldu cevabım çünki idmanım vardı , isterseniz özelden yazabilirsiniz hanfendi

• hareketler biryere kadar. koşu ya da yürüyüş yapmalısın. kondüsyonun arttıkça antrenmanın şiddetini arttır

0|0
    0|0
  • kilon kaç ?

0|0
    0|0
    • 55

• 1.60 ım..

• Cardio yapacan.Böylelikle kalcalarında incelir.Kilon var.47 kiloya insen tam istediğin görünümü alırsın.Ondan cardio yap.

• yemeklerinede dikkat et etkisi görülür bir yerde.

0|0
    0|0
  • millet büyük kalçalı istiyor sende küçültüyosun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diyet yapman gerekiyor belki de ya da artık eritebildiğin kadar eritmişsindir bundan sonra daha da inceltmen zor olabilir

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama bazen bölgedeki olan yağların yakımından sonra durabiliyor. Artık verecek yağ azaldıysa squat sadece kas yapmanızı sağlar ve haliyle küçülme sağlamaz, sıkılaştırır ancak kas dokusu şişeceğinden daha iri bile gösterebilir. O yüzden yürüyüşle devam etseniz belki bir-iki cm daha incelebilir.

0|0
    0|0
  • Kaç ay yaptın benimkide 103 cm :S neler yaptıgını kac set yaptıgını detaylı anlatırmısın boyum 160 basenim geniss

0|0
    0|0
    • Yazin fitnessa gidiyordum hala devam ediyorum onun dışında evde Isindiktan sonra squat falan yaptim. Squat challenge yaz cikar.

• 103 müü off o kalça eritirlmi yaa :D

• kalkmadımı popon şekle falan girmedimi nerlerden gitmiş 6 cm

0|0
    0|0
Yükleniyor...