Ben lafa değil icraata bakarım reklamlarını görünce ne düşünüyosunuz?

Ben lafa degıl ıcraata bakarım "Kahraman genc,kadın ve erkek amerıkan askerlerının, olabılecek en az kayıpla evlerıne donmelerı ıcın dua edıyorum" r.t.e

Ben lafa değil icraata bakarım''Pkk ile görüştüğümüzü söyleyenler şerefsizdir''

Bunlar daha uzar gider...

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• O reklamların hangisi yalan ? Sağlık mi ? Okul mu ya da sen soyle hangisi yalan ? Pkk ile görüşmeye silahla alamadığı sonucu görüşme ile aldı artık terör yok ama terör olması için uğraşan vatan hainlerinin kullandığı kişilerin çıkardığı olaylar var . Ak parti döneminde gelen hizmetleri inkar etmek için ya kör olacaksın ya nankör . Ak partiyi günahın kadar sevmiyor olabilirsin ama ülkede yaşayan insanlara yaptığı hizmeti sağladığı imkanları hiç kimse inkar edemez. Muhalefet bile ak partiyi eleştirirken yaptığı hizmetlerinden eleştiriyor dünyada böyle birşey yok dünyada muhalefet iktidar partisine halka neden hizmet etmiyorsun diye hesap sorar bizim muhalefet ve seçmeni yapılan hizmetin hesabını soruyor böyle saçmalık olur mu ?

2|1
    4|2
    • Vay vay vay... Ulan ne hizmetmiş bee... Sağlıktaki adı reform olan ama içiriği eskiform olan uygulamalar yüzünden doktorlar mitinglerde, hastaneler berbat bok götürüyor adeta, eğitim sistemi desen içine sıçtılar, eğitim meğitim kalmadı, her sene başka bir sistem diye çocukları at gibi koşturdular. Çaldılar çırptılar, ama haklarını yemeyelim, çalarken de hizmet ettiler yani. Göz var nizam var, aa ayıp yahu. Adama demezler mi hiç, o duble yollar boy boy diye, artık vatandaşın bir yerine girdi.

• Sağlıktan şikayet ediyorsunuz ya gerçekten helal olsun , doktorlar isyanda diyorsun niye isyanda eskisi gibi devlet hastanesine gelenlerin işlerini özel muaynehane de yapmıyorlar diye di mi eskisi kadar para kazanamadıkları için . Devlet doktora maaş verecek sigorta ödeyecek sonra o doktor devlet hastanesine gideni kendi özel muaynehanesıne gitmeden daha doğrusu rüşvetini vermeden muayne etmeyecek devlette buna ses çıkarmayacak . Yol yapımını beğenmiyorsunuz iki dakika trafikte kalsanız devlete küfrediyorsun o yollar yapılmasın diyorsan git bir ormana ayılarla beraber yasa.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• sokakta açta açıkta olan kardeşlerimi düşünüyorum, çuvalla götürülen minik muharremi düşünüyorum, yetimin, sefilin mazlumun hakkının yenildiğini düşünüyorum

osmanlının monarşik anlayışı olan "ülke hanedanın ortak malıdır" anlayışının yeniden geldiğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • ''Ayinesi istir kisinin '' lafından sogudum.

1|0
    0|0
  • Kumandanın neden kendindem bu kadar uzak olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Kumpas kurmuş olmasınlar sana da?

• geberse de helvasını yesek. Sevmem helvayı ama o gün, on kilo helva yemeyen top olsun.

• hehe serseri:)

• Onları görünce birilerinin kafasını duvara sokup,bitane yumruk atıp, çıkan taraftanda ağızlarına çorap sokmak istiyorum!

0|0
    0|0
  • O reklamların çekildiği stant sanırım yıkılmış herkes birçok kişi hastanelik olmuş.ben down sendromlu çocuğun kullanılmasına ilerledik

0|0
    0|0
    • ilerledik yanlış yazılmış kelime içerledim doğrusu

• Siz iletişime kapalısınız tek yıldız veriyorum iyi gunler

Erkekler Ne Diyor 2

• 25 üniversitecik yapıldı 80 senede 10 senede 100 oldu biz lafa değil gercekten icrata bakarız

diğerlerini saymaya ömrüm yetmez

0|1
    3|3
  • çok saçma bir reklam icraatı kime icraat fakir yine fakir aç yine aç işsiz yine işsiz sağlıkta bir kolaylık eğim yine paralı zor. yol yapmış otoban yapmış kimin umrunda bunlar yaptığı hizmet yine kendine zenginlere destekçisi olan patronlara sadece adamın çevresi zenginleşti herşeyi eline aldı güvenliğini sağladı koltuğa iyice yapıştı kalkmıyor

2|2
    0|0
Yükleniyor...