İngiltere premier lig mi? ispanya la liga mı? Almanya bundesliga mı?

Sizce en kaliteli,en zevkli,en güzel lig hangisi? bence ingiltere premier lig

0|0
11|27

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol Kalitesi Açısından : Premier League

Mücadele Kalitesi Açısından : La Liga

Heyecan Açısından : Premier League

Bundesliga sanırım dünyanın en sıkıcı ligidir. Şampiyon belli. Ayrıca alman futbolu sert değil. Mücadele yok. Gelinlik kızlar gibi salınıyorlar sahada.. Hakem bile daha sert ya. O açıda sevmiyorum. Ama Bundesliganın şu özelliği var. Sonuç kestiremiyorsun. Sonlardaki bir takım ilk 4 içindeki bir takımı deplasmanda 7-3 yenebiliyor :)))

Premier League bu sene hiç olmadığı kadar iyi. Sir Alexin gitmesiyle MANU dibe vurdu. Bir 10 yıl şampiyon olamazlar.. Bu sene 4 takım yarışıyor bakalım ne olacak.

La Ligada ise son senelerin en heyecanlı şampiyonluk yarışı yaşanıyor. Hesapta yokken Atletico da dahil oldu. İnşallah son haftalarda tecrübesizliğin dezavantajıyla yarıştan kopmaz.

Ben futbolcu olsam, Real'i hesaba katmazsak premier league de oynamak isterdim.. Futbola doymak istiyorsan adres bellidir. 3 tane bundesliga ve 2 tane la liga 1 premier league etmez.

0|1
    0|1
    • genelde futbolcular ingiltere premierde oynamak ıstemıyor cunku hıza ve güce dayalı oldugu ıcın..mesut özil bile top kornere çıktımı o aradanefes alıyorum demişti o derece tempolu ve daha cok ust duzey takım var..

• Valla Mesut denen adam futbolcu değil bence. Bunu herkes anlayacak günü gelince. Herkes kızıyor böyle diyince ama gerçekten değil. Adam hayattan bıkmış gibi. İzlerken yoruluyorum ben. Sanki arkasından görünmeyen birisi kaktırıyor gibi. Ayrıca hasta o adam. İnşallah sahada kalmaz maçın birinde. Rengi falan solmuş durumda. Günde 18 saat uyuyorum demişti ztn. İnsan neden uyur? Vücut yorgun hissediyor demek ki. Yoksa tembellikten uyumaz. Yatsa bile uyumaz.

• aynen haklısın olabilir

Kızlar Ne Diyor 11

• hepsinin ayrı bir çekici yönü var bence. Bundesliga'da adamlar müthiş savunmacı, boylar uzun, yapılılar, izlerken bir rugby tadı alıyorum. Premier'de oynanan futbol kulağa hoş gelen bir melodi gibi izlemesi ayrı zevkli. La liga'dki ispanya esintisi, taraftar coşkusu da ayrı bir haz. ama sanırım en çok la ligayı seviyorum :)

1|0
    1|0
  • Kesinlikle Premier Lig,basketbolun anavatanı nasıl Amerikaysa,İngiltere'de haliyle futbolun anavatanı tempolu ve çok güzel maçlar oynuyorlar ve en önemlisi hakemleri bu kadar dillendirmiyorlar

0|0
    0|0
  • Bundesliga

1|1
    1|0
  • la liga elbette

1|0
    2|0
  • hiç biri :D

0|0
    0|0
  • ispanya ligi almanya ligi

0|0
    2|0
  • Bence İspanya la liga Abim sağolsun zorla da olsun sevdirdi

0|0
    0|1
  • Premier lig

0|0
    1|0
  • Şu futboldan bir anlasam :))

0|0
    1|1
  • Tabi ki LaLiga :D

0|0
    2|1
  • bundesliga.

ispanya la liga.

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 26

• futbolun beşiği ibgilterede 5 takım şampiyonluk savaşı verırken ıspanya ve almanyada 2 takım başa baş gıdebılıyor ancak . dolayısı ıle premıer lıg en ıyısı bna gore

1|0
    1|0
  • İspanyada barça ve madrid dışınd apek bir şey yok birde arada bir atletico gösteriyor ama ingiltere öyle mi? İngiltere başka bir şey futbol için.

0|1
    1|0
  • bence de premier lig. oradaki hız, fizik ve teknik karışımı hiçbir ligde yok. her takım çok sağlam ve maçlar çok keyifli geçiyor.

0|0
    2|1
  • bence en zevkli bundesliga

0|2
    0|1
  • La Liga > Premier Lig

0|0
    2|2
  • bundesliga b.münih kalkındırıyor ondan bundesliga

0|2
    2|0
  • ispanya la liga

0|0
    2|1
  • la liga ile diğer ligleri karşılaştırmak bile saçmalık

0|0
    2|1
  • İngiltere.

0|0
    2|1
  • Premier lig ..

0|0
    0|0
  • ispanya liginde maçlar çok zevkli oluyor helede barcelona-real madrid derbisi

0|0
    0|0
  • Premier ligi

0|0
    1|1
  • 2003ten 2007'ye kadar ingiliz premier ligi 2007'den günümüze la liga

0|0
    0|0
    • premier ligte...manchester unıted,manchester city,chelsea,tottenham,liverpool,arsenal,everton,newcastle united üst duzey takımlar la ligada barcelona real madrıd atletıco madrıd baskada takım yok..messı ve ronaldo olmasa o lige lig denmez hem sıkıcı hem premier ligden daha aşağı kalitede

• premier lig

0|0
    0|0
  • Barclays Premier League herzaman no 1'dir digerleri gecici.

0|0
    0|0
  • Premier Lig gibisi yok kesinlikle. Her maç heyecanlı.

0|0
    2|0
  • hızlı olması sebebiyle ingiltere premier diyorum

0|0
    2|1
  • nijerya ptt süperlig

0|0
    2|1
  • sıralama yapamam. 3 ü de kaliteli

0|0
    2|1
  • bir liverpool chelsea maçını hiç bir maça değişmem <3