Sizin başınıza gelmiş gibi düşünüp cevap verirseniz

bi kız size gördüğünde bakıyosa bzen bakmadığıda oluyo tabi ya da siz bakınca bakıyorsa kısaca bakışıyosanız.kızda faceden ekledi kabul ettiniz sürekli paylaştığı resimleri beğeniyosunuz.numaranızı bir arkadaşınızdan istedi ama o gün mesaj atmadı ertesi gün siz kızın numarasını alıp mesaj attınız konuştunuz azıcık falan.sizin böyle bir olayınız var diyelim kendiniz olsanız o kız hakkında ne düşünürdünüz gevşek kız falan dermiydiniz yoksa kzın yaptıkları normal mi.biz onun düşüncesini bilemeyiz demeyin tabi bilemezsiniz ama çogunluğun düşüncesine göre kendime pay çıkarcam bnede

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• yo niye diyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne diyor bu hangi dilde analatıyor lütfen biri bana açıklasın ben anlayamadım

0|2
    1|0
    • anlayan anlıyor oda senin sorunun küçük zekanı ilerletmek için az daha kitap okursan ben seninde anlayabileceğini düşünüyorum umudunu kaybetme başarabilirsin

• :)

• aynen yaa bu erkenlerin mevzuları o kadar sığ ve anlamsız ki ..cevab verme geregi bile duymadım ..diğer paylaşımlarıma baksanız genelde mantıklı sorualra uzun uzun acıklarım ..ama şimdi bu nee? :)

her ilişkiniz ciddi olsun, ciddi sorular sorun felan demiyorum ama bu ne arkadaş şimdi :))

• ben olsam çok nazlı derdim. kız dediğin erotik davranışlar sergilerse eAma tabi o gülüşün adabı var :)

0|0
    0|0
  • Kız normal. Ama fazla aktif. Kolay elde edilir ve sağlıklı bir ilişki yürütemem diye düşürdüm sanırım.

0|0
    0|0
  • her işte bir hayır var takma kafana :D-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...