Fotoğraflarınız alınarak sahte hesap açıldığını gördünüz mü?

Demin gördüm. Tamam alsın ama kedimi başka bir kedi yapmış. Çok koydu.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Ya Büşra Cenker diye bir kız varmış. 1 fotoğrafı var. Neyse ya da 2. Burdan bir çocuğun arkadaşıymış. Vay anasını ya. Ben kendimi bildim bileli Esen Senayım. Çocuk bana sen Büşramısın diyo :(((

Facebookumu vermek zorunda kaldım. Lise sondan kalma fotoğraflarla dudak büzmelerle. Ergenlikte yapıyodum yani yalan değil dgxfgs :D

En son 2 ay önce girdim facebookuma. Liseden kalma fotoğraf koyuyorum öylede bir iş yani.

2|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Şikayet et 6000 tl ceza yazılıyor sanırım tazminat olarak alabiliyor da olabilirsin :D

Peace ^^ sister.

0|0
    1|0
  • benim resmimi alıp başka hesap açacak olan kişiye Allah yardım etsin ya çok kötü bir ruh hali vardır ya da intihara meyillidir

1|0
    0|0
  • hahaha yok kimse o kadar umutsuz olamaz :D

1|0
    0|0
  • Çoook Gördüm.Bir Dizide Diyaloglu Olarak 3 Bölüm Oynadım,Resimlerimi Face'ye Ve Twitter'a Falan Koyuyordum.Tanınmış İsimlerle Fotolarım Vardı.O Fotoları Çalıp Çalıp Bir Sürü Fake Hesap Açmışlar.

0|0
    0|0
  • yok ya o kadar şekil bir adam değilim ya da o kadar tipsiz :) iç güveysinden hallice :)

0|0
    0|0
  • Kediye mi taktın sen kıyamam :D Benim adıma da sahte hesap açmışlar çok fena küfür ettim

0|0
    1|0
  • cok fazla var o yuzden facebokk ta fotolarım hem gızlı

0|0
    0|0
  • taklitler asıllarını yüceltir

0|0
    0|1
  • yok valla kimse benim sahte profilimi açmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bi gün başıma şey gelmişti sahte hesap açılmış benim fotoğraflarım var bana sen fakesin diyen bir hesap :D baya konuşmuştuk kendisiyle :D arkadaşlarım olduğunu düşünmekteyim ama kim bulamamıştım :D

0|0
    0|0
  • Birileri bana fotoğraflarımı başka birine ait olduğunu söyledi sanırım birileri kullanıyor ben denk gelmedim henüz

1|1
    0|0
  • Bebeğim bu neden bu kadar koydu onu anlamadım düşünsene seni çekemedikleri için sana sahte hesap atmışlar bana açılan tam 8 tane sahte hesap var takmıyorum amannn :))

0|0
    1|1
  • Gördüm. 2 sene önceydi

0|0
    0|0
  • hayır ^^

0|0
    0|0
  • Görmedim.

0|0
    0|0
  • yok gormedım hıc olmaazda zaten :)