Bu Sene Süper Ligin En İyi Transferi Kim?

Ben tarafsızca diyorum Alex Telles harika oyuncu nazar değmesin

0|1
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Mükemmel bir transfer biraz kuşkularım vardı transfer edilmeden önce tartışmasız Türkiyenin en iyi sol beki vede daha 21 yaşında dahada gelişecektir ileride en az 20-25 Milyon Euro gibi teklifler alırız

0|2
    0|2
    • Satıpda para kazanabiliriz ama bunun gibi sol bek zor buluruz gene yıllarca sol bek sıkıntısı cekeriz.10 tane genç yetenek alırsın en fazla 1 tanesi tutar

Kızlar Ne Diyor 3

• Alex Tellesss bir harikaaa

1|1
    0|1
  • Lucas o Ontiveroda iyi sans taninda o da iyi bir yerlere gelir vence. Adami sol bek aldik gol atiyo solda duaracn solda ne gol atmasi :D

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Alex Telles aynen dünkü maçta da çok iyi bir peformans gösterdi çok yetenekli ama biraz daha güçlenmeli bence

0|4
    0|1
    • Fizik olarak iyi yaşı genc fiziksel gelmişimini tamamlamış bundan sonra güçlenir.

Erkekler Ne Diyor 17

• Şimdiden konuşmak erken ama görüldügü üzere hakkatende klasını belli ediyor Alex Telles inşallah göründügü gibi dünya çapında bir futbolcu olur...

0|1
    0|1
  • Sadece dün değil geldiğinden beri kötü oynadığı maçı görmedim maşaALLAH..

0|1
    0|1
  • tatrışmasız Alex Telles sol bekmi sol kanatmı belli değil yarın birgün ben aslında forvet oynuyorum demesini bekliyorum :D

0|2
    0|1
  • Şu yabancı sınırı denen illet olmasa ontivero da bir o kadar yetenekli. Tam carlos tevez stili bir oyuncu. Yıldız potansiyeli çok yüksek bence. Maşallah.

0|2
    0|0
    • İşte neden türkiye ligi ispanya-portekiz-almanya-ilgiltere liginin cok cok gerisinde kalıyor.Futbolcu pazarlayamıyoruz türk oyuncular iyi top oynayınca cok kıymetli oluyor sınır olduğunda satılmasını istemiyoruz.Yabancı oyunculardada aynı şekilde iyi oldğu takdirde giderse bir daha bunun gibi yabancı bulamayız görüşündeyiz.Türkiye ligi bundan daha ileri gidemez gitmiyecektirde demirören gibi yönetim olduğu sürece

• Telles

0|1
    0|1
  • Alex Telles

0|1
    0|1
  • bencede alex telles

0|1
    0|1
  • katılmamak elde değil, kesinlikle Alex Telles..

0|1
    0|1
  • bende tarafsızca diyorum Alper Potuk

0|0
    0|1
  • adam daha 2 maça çıktı telles diyorsun üstüne üstelik tarafsızca diyorum diyorsun bu nasıl iş arkadaş :)

0|1
    0|3
  • Bence de Alex Telles yetenekli bir oyuncu

0|1
    0|1
  • Alex telles iyi tabi ama Snider adam

0|1
    0|1
  • küçük takıma oynadı diye alex telles oldu hemen :))

0|1
    1|1
  • tolga zengin faydalı transfer

0|2
    0|2
  • tolga zengin alex telles

0|0
    0|0
  • Harcanan para ne olacak

0|1
    0|1
  • alexander hleb