Sevgılınızle en yakın arkadaşınız fazla samımıyse?

Sevgılınızle en yakın arkadaşınızın beraber oldugundan şuphelenıyorsanız ne yaparsınız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kötü bir durum. belki de yavaş yavaş valizi toplamak lazım. uçuş günü yakın olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• allah sana kolaylık verede bence sen o adamı feliala gönder gitsin o ne ya çok samimi olunurmu sevgilinin arkadaşıyla, tamam samimi olursun. konuşursun ama sevgilinin bulunduğu ortamlarda dışarda olmaz haricen olmaz yani :)

0|0
    0|0
  • yorumları okudum da ne uzak tutacan ya iyice sıkı fıkı olsunlar aradan çekil bakalım ne oluyor ikisini yakaladığın günde sil hayatından . . . O korkuyla yaşanır mı ?

0|0
    0|0
  • konuşurum. anlamaz ise ayrılırım.

0|0
    0|0
  • boynuzlarına cila attır

parlak görünsün arada bir törpület

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmam sadece beklerim bir şeylerden şüpelenirsem bende aynısını yaparım:)

0|0
    0|0
  • her işte bir hayır var takma kafana :D...***

0|0
    0|0
  • bir daha ikisini yan yana denk getirmemeye calisirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu devirde kimseye güven olmaz.Benim başıma geldi,uzak tut,yan yana gelmelerine engel ol bu senin elinde,geç olmadan tabi

0|0
    0|0
  • canım kimseye güvenme derim bu devirde. ama paranoyada yapıyo olabilirsin. sen yinede dikkat et.

0|0
    0|0
    • Nedn? Guvenilck erkek kalmadi mi piyasada sence?

• babandan başka erkeğe güvenmemelisin. bu cevabı erkekleri suçlamak amaçlı vermiyorum. ama yaşadığım deneyimler ya da acılar diyim bana bu felsefi görüşü öğretti.

• Denk gelmedim. Böyle bir durumdan şüphelenirsem, beklerim. Sonra sonuca göre yaparim bir seyler.

0|0
    0|0
  • parcalarım ^^ ya da amann boşver aralarından cekilirim aslkfjaklsf

0|0
    0|0
Yükleniyor...