Bir kıza nasıl baglanabilirim ya da buna gerek var mı ?

Aşk,sevg kavramlarını zamanında yasadım. Eskiden çapkın değildim, 1 kızla 3 ay bile çıksam ondan sonra 1 yıl ask acısı çekerdim. Maldım çünkü.

Sona üniversitede çapkın oldum. Ve su an benim gözlerimden hayata baksanız korkarsınız.

Bazen soruları okuyunca sasırıyorum. Abi hayatında sevgilisi olmamıs, ne konusacagını bilmeyen, hala çıkma teklifi eden adamlar var. Bu adam kadına doyar. Yani bir tane tatlı kız koy önüne onunla devam eder.

Ama ben edemiyorum iste. Bir kere çokesliligi tattım bırakamıyorum.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadına doymuş adamında adamlığına doyum olmazmış

0|0
    0|0
    • Ama ileride kadına doymus olanlar benim gibi adamlar olacak. Hayatında 1 kız ile çıkmıs bir insanın kadına doymasını bekleme. Evlenince ilk aldatan o olur

• 18 yasındasın daha o yüzden ben %100 haklıyım emin ol. Her seyi beraber yasadıgın o sevgilinle ayrılacaksın iste. Çünkü beraber ögrenmek yıpratır, birisinin deneyimli olması gerekir. Erkek, kafa yapısı olarak ve biyolojik olarak erkektir işte genelleme yapabilirim o yüzden. Ama o kuzenin, sen değilsin :) Kuzenim evlendi, amcamın kızı evlendi diyen kızlar genelde ideal eşi ararken harap oluyor. Kuzenin ve sen aynı değilsiniz

• Sevgilim yok. 19 yaşındayım ve yaşıtlarıma göre emin olun daha iyi bir kafa yapısına sahibim. Benim yaşıtlarım aşkı eğlencesine yaşarken ben o konumuna düşmek istemiyorum. Genelleme yaptığınız için kuzenimi örnek verdim herkesin aynı olmadığını göstermek için. Herkes erkek olabilir ama adam olmak herkese nasip olmuyor ne yazık ki :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Uğraşma şekerim.Bir erkeğin bir kadına bağlandığı tarihte görülmemiştir.Topunuz aynısınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aslında bu da doğu ve batıdaki aşk algısının temel argümanlarından biridir. Batıda don juan kimliği vardır. don juan aşkı farklı bedenlerde tekrar tekrar tecrübe eder.oysa doğu anlatılarında maşuk tektir. Batıdaki menziller farklı bedenlere dönüşür aşk olsak yuceltilen şey kısa vadeli doyumlardır doğu algısında aşk sonsuzluktur...şu ana kadar adam birkaç sevgilim oldu ve adam akıllı olmadı yanlış olduğunu bilsem de don juan kimliğini takip edesim var üzerindeki ataleti atmak için çünkü istediklerimi yapamıyorum yanlış olduğunu bile bile :-(

0|0
    0|0
Yükleniyor...