Kendimi buz dolabının bir köşesinde unutulmuş sulanmış yoğurt gibi hissediyorum:/

Efendim öncelikle günaydın.

Konuya gireyim:Bir sevgilim var mayıs'ta 2 yıl olacak ama dillere destan bir ilgisi var ki bundan şikayetçiyim ve nasıl davranacağımı bilmiyorum nasıl bir ilgi derseniz bir örnek vereyim. parmaklarım şişmişti acısından kıvranıyordum o ara bu aradı söyledim böyle böyle durum heralde bende iltihaplı romatizma var doktora gidicem şu gün falan dedim kıyamam dedi geçti ardından ne nasıl oldun gittin mi doktora sormak var ne başka birşey bu durumu siteden bir üyeye söylemiştim sağolsun sevgilimden çok merak etti gittin mi doktora nasıl oldu elin vs. gibi kaç kez sordu ama sevgilim olacak zaad bir kez bile sormadı insan sevgilisini merak etmez mi be.

Bu ve bunun gibi kaç olay oldu hatırlamıyorum ama çok zoruma gitmeye başladı kendimi iyice buz dolabının yumurtalık rafında unutulmuş yarısı kesilmiş yarısı küflenmiş limon gibi hissetmeye başladım bu durumda ne yapayım sayın ks üyeleri :/

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• hocam bende senin gibi yapıyordum akşam evinin önüne kadar gider bırakırdım öyleotobüse bindirip göndermezdim, hep ilgi gösterirdim sonra ne mi oldu ? Tabiki de terk edildim fazla ilgiden sevgiden şımartmışız meğer :) hiç üzülmedim baktımki hayatım daha güzel bir hal aldı iyikide terk edilmişim bile dedim umursamadım hemen unuttum o ilişkide bana ders oldu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Soru başlığındaki teşbih sanatını beğendim. Anlattığın detaya cuk oturmuş.

Herşeye tahammül edebilirim de, ilgisiz insanlara tahammül edemem. ''Can çıkar, huy çıkmaz.'' diye boşuna dememişler. Şimdi sen güzel bir dille konuşursan yine aynısını yapacak. Değişmez. 2 sene olmuş üstelik. Terazide duyguların mı ağır basar, yoksa mantığın mı bilinmez. Neyse ki, yıllar yıllar geçmemiş. İnsan soğusa bile ''alışkanlıktan'' bırakamıyor.

Şimdi diyeceğim şu ki, sende ilgisiz ol. Hissettiğin, kafana taktığın ne varsa aynılarını ona sende yaşat. Hiç ilgilenme. Herşeyi kısa kes. Birşey danıştığında, kendisine birşey olduğunda hep kısa kes ve ilgilenme. Bakalım kendisi nasıl hissedecek. ''Eğer ki, gelip neden böylesin bana karşı ?'' derse.. direk anlat hissettikleri. ''Beni anlaman için bende bunu uygulamaya karar verdim.'' dersin.

Yengemiz eğer bu davranışlarının farkında olmayıp hala hayatına devam ediyorsa, ilgisiz olduğun kendisinin umrunda değilse.. Afedersin durum vahim.

6|2
    3|0
    • Daha önce aynı şeyi yaptı söylediğimde özür dilerim eşeklik ettim vs. gibi şeyler söyledi neyse dalgındır olur dedim ama bu kaç oldu :/

• Malesef öyle her aradığında seni seviyorum demeden kapatmaz telefonu ama insan duymaktan çok hissetmek istiyor

• Kesinlikle..

• Eğer senin yerinde olsaydım onun da bu tarz sağlık problemlerinde ya da önemli bir olayın da ilgisiz davranırdım, arayıp sormazdı, merak etmiyor gibi yapardım ama böyle odun bir insanın fark edeceğini, alınacağını sanmıyorum.

Ben neler neler gördüm, böyle insanlar kusura bakma ama yola gelmiyorlar. İnsanın içinden gelir böyle şeyler.

Ben senin yerinde olsam alır karşıma konuşurum, hissettiklerimi açık açık söylerim. Ardından da ondan soğudumu söylerim. Kendini daha fazla yorma bence.

0|0
    1|1
    • Kendisi şehir dışında okuyor karnı ağrıdı tek başına doktora gitmeye çekiniyor diye yanına gittim tuttum kolundan doktora götürdüm ilaç saatlerini bile hatırlatırdım sanırım aşırı ilgi gösterdiğimden oldu bunlar .

• Yapma o zaman. Bu kadar korumacı olma. Madem o böyle bir insan demek ki hak etmiyor.

Karşında ki nasılsa sende öyle davran.

• İlgisizlik tahammül edilir şey değil. Dile getirmişsin anlamamış, o zaman anladığı dilden konuş; ayrıl.

0|0
    2|1
  • Çırpınca yoğurt kendine geliyo, biliyon de mi?

0|0
    0|0
  • Örnekler yerinde olmuş yalnız :D :)) İlgisi kadar ilgi gösterceksin ve fazlasını beklemiceksin bekleyince üzülüyorsun

0|0
    0|0
  • bunu onunla konusamaz misin?

0|0
    2|1
    • Konuşurum ama özür dilerim haklısın eşeklik ettim diyecek daha öncede oldu aynısı

• bu sefer biraz daha farkli bir dille anlatmayi dene.2 sene olacakmis nerdeyse.

• Sen de ona ilgisiz ol, sebebini sorduğu zaman söylersin.

0|0
    0|0
  • Yazik ya ama ne kadar ilgi gösterirsen o kadar ilgisiz kalirsin demedi deme

0|0
    0|0
  • ekşimene az kalmış arkadaş

0|0
    2|1
  • O dereceyse ben olsam ayrılırdım.

0|0
    2|1
    • Olay tamda anlattığım gibi :/

• Anlattığın dışı demedim zaten.

Ama 2 yıl da karşı taraf sıkılmışta olabilir. Kanımca ayrıl, çünkü en fazla 1 sene daha idare edersiniz.

Erkekler Ne Diyor 4

• çok fazla konuşuyorsanız unutmuş olabilir veya önemsiz olduğunu düşünüp hatırlatmak istememiş olabilir ... mesela benim dün sınavım vardı önceden söylemiştim sınav sabahı tekrar söyledim aa nasıl unuturum çalıştın mı falan diye sormaya başladı... hatta eve döndüm nasıl geçti falan dedi bence bir hatırlatabilirsin yani

0|0
    0|0
  • aşırı ilgiden daha iyidir <3 gel dedim mi gelecek git dedimm mi gidecek kızlar lazım <3

0|0
    1|0
  • Konuşacaksın işte. Aranızdaki sorunları ancak böyle çözebilirsiniz, misilleme yapmak sadece gerginliğe sebebiyet verir. Ben de soyulup da yenmemiş elma bu arada, memnun oldum.

0|0
    0|0
  • duygu ve düşüncelerini kalbini kırmadan ,sitemli bir dille anlat...

0|0
    1|1
Yükleniyor...