Kimseyi sevemiyorum sorun bende mi ?

Merak eden olursa 23 yaşındayım. Geçen senenin sonlarına doğru 2 kız ile birlikte oldum. Biri bildiğiniz kaçtı 4-5 kere yattı , seviyorum dedi sonra aniden saçma bir şekilde gitti , tabiri caiz ise kaşar denilenlerdendi sanırım. Diğeri ile de yürütemedik gayet normal bir şekilde ayrıldık . Şimdilerde ise kimseyi sevemez oldum , bir kıza karşı yakınlık hissedemiyorum , ısınamıyorum . İzlediğim filmin içinde aşka , sevgiye yönelik bir şey varsa 0 etki bırakıyor. Sanırım odunlaştım fakat , sorun bende mi yoksa gerçekten karşıma çıkanlar mı tırt ? Sevmeye değer insan göremiyorum. Güvenemez oldum kimseye.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• kişi kendinden bilir işi. sen kaşar olmuşsun arkadaşım tek cevabı bu. kaşar olduğun için etrafındaki insanları sandviç ekmeği gibi görüyorsun. e arada kalmak insanı sıkar. bu yüzden de olsa gerek ki kimseyi sevemiyosun. sen bir makina bul bir tost yaptır kendini rahatlarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kader kısmet panpa

0|0
    0|0
  • deneyimlerinden oturu guvensizlik olusmus.bu cok dogal,arada bende de oluyor.ama kafaya takmamak lazim,bir gun gercekten sevecegin biri illaki cikar.

0|0
    0|0
  • güvensizlik ve karsındakınden deger gormedıgın ıcın bu hale gelmıssın.

0|0
    0|0
  • sevmeye odaklanip baska seyler (cinsellik su bu) dusunmeden sevmeye cabalarsan olur bence

0|0
    0|0
  • Gerek yok sevgi falan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...