Lütfen bakar mısınız

Şimdi bir çocuk var aynı sınıftayız ben okula nakil geldim okula ilk geldiğimde çocukla hiç muhabbetimiz yoktu sonra otobüste karşılaştım çocukla ama okula geleli 2 gün olduğu için tam tanıyamadım sonra sınıfta yanıma oturunca emin oldum. ertesi gün otobüste selam verdim ondan sonra o da otobüste yanıma gelmeye başladı. ben otobüse binerken ona bakmasam yanıma gelmiyor ama bakınca yanıma oturuyor. sizce gelmek zorunda hissettiği için mi yanıma geliyor yoksa konuşmak istediği için mi? ve yanıma geldiği zaman hiç susmuyor ve konuşmama izin vermeden hızlı hızlı bir şeyler anlatıyor, gözlerimin içine bakıyor.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Büyük ihtimalle sana ilgi duyuyor olmalı seni beğeniyordur. Sen hiç beğenmediğin ve hoş görmediğin biri ile sohbet edermisin ?

0|0
    0|0
  • arkadaş herif aşık ya la sana daha ne dusunuon cevabi sen vermissin zaten sorunda heyecanlaniyor utaniyor ve cok konusuyor erkek milleti bu aliş kanka sana fena aşık

1|1
    0|0
  • valla bir anlam kuramadım bende sen bundan hoşlanıyomusun onu çözemedim

0|0
    0|0
  • Baktım... -_-

0|0
    0|0
  • her işte bir hayır var takma kafana :D*

0|0
    0|0
  • çocuk sana hasta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevip sevmediğini mi soruyorsun gözünün içine bakmasın nerene baksın kaşına burnuna ağzına memene falan mı ssdfhdsfa nerene bakacak allahım ya :D:D zorunda olduğundan değil sonuçta sınıf arkadaşısınız ne olsun yani xd

0|0
    0|0
Yükleniyor...