Gücünüzü Neyden Alırsınız?

Mesela hüzün ben gücümün bir kısmını hüzünden veya zıddından alırım maneviyat derin bir deniz gibi dünya zevlerinide biliyorsunuz gönlümüzü hoş tutan şeyleri biliyorsunuz ya siz gönül bağlarınız nerelere bağlı

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• gücümü herbir şeye kafayı takmamaktan alırım ;)

0|1
    0|0
    • bu aralar bende bu daha çok zaman nası olsa herşeye çare zamana yatırım yaptım ben...

• "Zayıf noktan kadar güçlüsün." diye bir söz hatırlıyorum. Bence doğru bu söz, ben zayıf noktalarımdan alıyorum gücümü.

0|0
    0|1
    • ama insan zayıf tarafını forse edemediği için insandır zaten zayıf noktalarımızı zaten biliyoruyoruz yinede ara sıra hatırlamak iyi olur ama karakterin daha iyi gelişimi için şeref duyucu şeylerden almakda daha iyi olur kanaatindeyim

• elektırıklı supurgeden alıyoyorum :Dfgsfgsfssd

0|1
    0|0
  • gücümü kinimden öfkemden intikam dürtülerimden had bildirme isteğimden alırım beni harekete geçirecek yegane duygular bunlar :)

0|0
    0|0
    • kan kokusu alıyorum... :)

• yok bilfiil bişey yapmıcam tabiki haklı olduğum bir konuda çok ağır beddualar ettim hemde çok ağır eğer bedduam yerini bulursa intikamımı almış olucam zaten ;))

• anlıyorum seni ama zaman alacak intikamını içimizdeki nefret duygusu bizede zarar verir manevi açıdan gerek yok bence bunu kimse için kalbi yoramam hayat devam ediyor ve ben onu Allaha havale ettim diyim geçeceksin ki kalpte bişe kalmasın zaten istesemesende zerre kadar kin kalır o kadarı yeter bana sanada yetmeli güzelliklerle dolu dünyada kalbini baharın kokusu gibi güzel şeylerle dolduracaksın zaman alır intikamını Allaha havale edilen birşey muhakkak yerini bulur 2 şart var

• İnsan hayatının merkezine neyi koyarsa,gücünü de ondan alır bence.

0|0
    0|0
  • Rabbimden aliyorum ondan da almasak tamamen güçsüz kalırım

0|1
    0|0
    • yada büyük bir yüzdesini kaybederiz tebrik ederim doğru cevabın için

• tabiki ruhdan alıyoruz gücümüzü tamamen manevi yani ama şeytanlaşmış insanlarda sence gücünü yine rabbinden almıyormu

• Tabi ki rabbinden aliyor ama farkinda olmayanlar veya bunu baska sebeplere baflayanlar var sadece o da bilmemezlik

• Geçmişteki hata ve derslerimden, tabii sevdiklerimin verdiği güç de küçümsenmemeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gücümü sadece nefretten öfkeden alırım ringtede hayattada bu böyle benim için canımı yakarsan dahada güçlenirim tabiki bir yere kadar geçerli çok büyük acılar illaki tüketiyor

0|0
    0|1
  • değişiyor sık sık ama çoğunlukla umutlarımdan :)

0|1
    0|0
  • ...ispanaktan...

0|1
    0|0
  • Aşk acımdan unutamadığım meleğimden ayrılalı nerdeyse yıl olsada bana asla dönmicek olsada ona yalışır başarıda tipte kalpte biri olmak için uğraşıyorum

0|0
    0|0
  • direkt memelere bağlı. bir çift 85 beden meme olsun yeter

1|0
    2|1
    • terbiyesiz herif.

• burda konuşma olum bunları git cinsellik kanallarına takıl kafana göre benim sorumda bida terbiyesizlik yapma delikanlı ol

• gücümü beni havalı hissettiren eşyalarımdan alırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...