Sorum erkeklere evlendiğinizde karınızın?

karınızın ne bileyim böyle bihter tarzı(diziiy izleyen bilir) yani açıksacık salaş havalı dekolteli giyinmesine müsade gösterir misiniz yoksa karışmam ne giyerse giysin mi dersiniz,?

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• Canı ne istiyorsa, kendini nasıl mutlu ve rahat hissediyorsa öyle giyinebilir...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• arkadaşım dekolteli kıyafetler çok şıktır .sizlere çok yakışır .ama giymeninde yeri olmalı .derin göğüs dekoltesi çok çekici olduğundan giymesine müsaade etmem zatende her bayan giymekte zorlanır rahat olmmalı .

göğüs dekoltesi ideal olursa güzeldir .bende çok beğenirim .sırt dekoltesi de şıktır ama her zaman belirli bir ölçüsü olmalı .V yaka kıyafetler ve ya elbiseler çok şık .V yaka elbise olabilir .dekoltesi fazla değildir .yakası ve sırtı dantelli modeller çok zarif .olursa bole olmalı

0|0
    0|0
  • hangi ortamda ne giydiğine bağlı.

0|0
    0|0
  • Giydirtmem. Giyemez.

1|1
    1|0
  • kıskançlık yapma kadın asla salaş giyinmiyordu, dekolte vardı evet, ev içinde ya da sadece bayanların olduğu bir ortamda evet diğer zamanlarda hayır :))

0|0
    0|0
  • zaten en baştan onu öyle bilip aldıysan sonrasına karışmak olmaz sorun çıkar en baştan eşin olucak kişiyi secerken bunları düşünüp seçmek lazım yoksa çok sorun çıkar...

0|0
    0|0
  • Benim giydirtmemem değil, kendi o tarz giyinmemeyi akıl edecek biri olmalı.

1|0
    0|0
  • yok giymesin helede dışarıda giyecek cık cık cık.

evde giyinsin ne yaparsa yapsın aslında bana sorarsan benim için bile olmuş olsa giymemesini tercih ederim...

THE END...

0|0
    0|0
  • karışmam kesinlikle

1|0
    0|0
  • İsterim tabi, onu nasıl beğendiysem öyle devam etmeli bence. Hem Bihter öyle açık saçık da değil (Bihter'i hatırlattın şimdi ya, hayranımdır ona). :)

0|0
    0|0
  • karismam onunla evleniyorsam onu es olarak seçtiysem o neyi nerde ve nasil giymmesini iyi bilir

1|0
    0|0
  • Ben giyimine pek karışmam. O kendini bilir zaten. Ama o kadar da açık seçik giyinmesine karşı olurum elbette. Yanında ben yokken özellikle. Normal kısalıkta istediğini giyebilir sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • turizm sektöründe çalıştım süper mini tekli rus ve ingiliz sevgililerim oldu özgür bırakıyordum çünkü onların kültürü öyle...

0|1
    1|0
  • Bir kadının daha doğrusu insanın özgürlüğüne , tercihlerine müdahale hakkı verir mi evli olmak ?

0|0
    0|0
  • beren sen misin ben kenan telefonuna bak.

0|0
    0|0
  • Çizgiyi aşmamak kaydıyla karışmam, işin ucu kaçmaya başlarsa müdahil olurum her şekilde.

0|0
    0|0
  • Hiç Bir Şekilde Hiç Bir Şartlarda Giydirmem Giyemez Ama Devir Öyle Bir Devir Olmuşki

Kadın Kocasından Başkasına Süslenir Olmuş Hadi Onu Geçtim Kocasıda Buna Göz Yumar Olmuş

0|0
    1|0
  • Dekolte giyebilir ancak yerine mekanına göre olur..

0|0
    0|0
  • kendini 3 kuruşluk kadınlara benzetirse bende ona 3 kuruşuk davranırım ...

0|0
    0|0
  • istediği gibi giynebilir kendime köle etmiyorum ya

0|0
    0|0
  • kendi isteğiyle adam gibi giyinen birini arıyorum

0|0
    0|0
  • Giyemez buna da Erkk adam izin vermez !

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • evde giysin ama dışarda olmaz. evde çıplak dolaşabilir

0|0
    0|0
  • yiyosa gıysın

1|0
    0|0
  • Çıplak dolaşsın isterse yeter ki göz önünde kalabalık etmesin ne yapıyorsa yapsın ıyyy :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evli bir bayan yapması gereken hareketi bilir.

ve adabına göre giyinir.

kapalılık degıl dedıgım.

acık bır sekıldede ınsan sık temız cekıcı ve guzel gorunebılır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...