Göbek bel ve bacağım çookkk kalın kilo versem ne kadar incelir?

98 göbek 86 göbek 67 bacak kalinligi çok kalın ben 74 kiloyum. Ama böyleyim kimse çok kalın demedi ama bence çok kalın ve kalınlığı bilince kalın diyorlar. Ama yinede bel göbek bölgesini biliyorum ama once bacaklar kaç cm olur sizce? Hiç bilmiyorum. Link atabilirsiniz ama kaç cm olmalı sizce?

Güncellemeler:
98 gobek 86 bel 67 bacak ve 74 kiloyum :( 167 boyum var.
67cm bacak kalinligi ama en ust en kalin yerin ölçüsü bacak boyu 74 cm.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım ekmeği kes , şekeri kes, tatlıyı kes, sonra kendın hergun tak kulaklıgı kulağına giyin spor kıyafetlerını ilk olarak ısınma hareketleri yap sonra depar at biraz normal tempoda koş bunu 5 kez tekrarla sonra anıden bırakma koşuyu yavaş tempoda bıraz koş ondan sonra bırak bıraz dınlen bu yaptıkların aşagı yukarı 20 dk sursun surmezse artır tekrar sayısını sonra ellerini açkapa aynı zamanda ayaklarını acıp kaparak zıpla bunu 10 dk yıne yavas hızlı seklınde yap ondan sonra haaa bu arada zayıflama yagları var doktorların televızyonda soyledıklerı onları inceltmek istedıgın bolgeye sur dedıklerımı oyle yap aman ha ekmegı kes yoksa zor sonra guzel duş alabilirsin ... bunu devamlı yapmalısın yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bacağındaki kemik ve kas kütlesine göre değişir. yağ çoksa baya incelir ama spor yapmalısın. platesle falan olacak iş değil. yürüyüş ve koşu yap,bisiklet sür

0|0
    0|0
  • bisiklet sürebilirsin düzenli koşu yapabilirsin mümkünse fitnessa git düzenli beslen kilon fazla yok biraz zayıflasan yeter bence

0|0
    0|0
  • 90 60 90 die olcu var ;)) inceltmek istiyorsan bacak egzersizleri yap yatarak incelmez kavun karpuz buyur

0|0
    0|0
  • kemik yapısıyla alakalı birşey. kemiklerin el verdiğince inceltebilirsin. özveri lazım ama. hemen sıkılırsan olmaz. hergün ölçersen canın sıkılır. 1 ay dolmadan bırakırsın programını. sadece iste ve zamana bırak.

0|0
    0|0
  • Kaln degil vnm balik etlisn diyelim..

0|0
    0|0
  • iyisin iyi kadın dediğin etli olacak

0|0
    0|0
  • foton olmadan yorum yazmak pek işe yaramaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2