Bir bakın moralim çok bozuk.akıl verin bana.

hoşlandığım çocuğa açılmak istiyordum. kız arkadaş durumunu falan bilmiyorsum o sebeble arkadaşım dediki arayıp sorayım dedi. ve aradı sordu benim ondan hoşlandığımı da söyledi ve ona açıklamak istediğimi sadece aynı sınıfdan olsuğumuzu söyledi benim hakkımda bilgi vermedi. çocuk yok sevgilim dedi ama işte internet profiline bu aramamızı hoş karşılamadığını belirten bir cümle yazmış.

siz olsanız bundan sonra ne yapardınız. kimliğinizi açıklarmıydınız yoksa susup vazgeçermiydiniz.

Güncellemeler:
çok seviyorum ama söyleyemem ben olduğumu. başka bir facebook adresinden mesaj attım özür diledim. bir daha rahatsız etmiyecem dedim. sonsuza kadar kaybettim onu.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• iş atıyor merak etme o da seni seviyor.

kaynak: kıçım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yav çocuk seni daha tanımadan iş atmış facebook tan. bence eleman sağlam papuç değil. herhangi biri de olsa onun için farketmeyecekmiş gibime geldi. bence boşver elemanı, gitsin yoluna.

0|0
    0|0
    • yok ya alakası yok çapkın değil. sadece hoşuna gitmemiş bunu belirtti bize işte.

• tamam söylerim.

• selam. Söyledim hoşlandığım kişye duygularımı. dediki bana "ne diyeceğimi bilemedim şimdi. kusuruma bakma. ben öyle şeylerle ilgilenmiyorum hiç. " ne bu şimdi nasıl bir cümle ben anlamadım. Gay mi bu çocuk ne.

• yazdıklarından bir bok anlamadım kusura bakma.

ama sana şunu söyleyebilirim, seviyorsan git seviş bence

0|0
    3|0
    • hoşlandığım çocuğu gizli numaradan aradık. arkadaşım konuştu. kız arkadaşı olup olmadığını öğrenmek için. öğrendikten sonra ben ona itiraf edecektim onu sevdiğimi.

kız arkadaşı yokmuş ama internet profiline bu yaptığımızı hoş karşılamadığını anlatan bir cümle yazmış. bundan sonra söylemeli miyim ona onu sevdiğimi onu soruyorum.

• kızsın ve ilk adımı sen atıyorsun.. ilginç...

• Unut gitsin.

0|0
    0|0
    • hadi ya :(

• Boşver gitsin o zaman.

• haklısın ya ben söyleyince fikri mi değişcek sanki.

• Açıl gitsin açıl susam açılde gitsin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aramanızdan rahatsız olmuşsa gidip konuşma bence

vazgeç ya da bir süre bekle

merak ediyorsa arkadaşına soracaktır kimdir nedir noldu vs. diye o zaman bu sözlerinden dolayı vazgeçti desin

istiyorsa toparlar durumu istemiyorsa zaten söylememekle iyi etmiş olursun

0|0
    0|0
    • arkadaşım gizli numaradan aradı ulaşamaz ki ona.

• ya bide kimseden hoşlanmıyorum dedi telefonda ben çok uğraştım anlaması için hiç anlamamış.

• dikkatini çekmemişsin demek ki

dert etme bu kadar

• Bence git soyle içinde kalmasın. Yapmadığının pişmanlığı bir ömür sürer ancak yaptıkların için bigun mutlaka olduysa oldu dersin. Şansını dene derim giden günler geri gelmezz

0|0
    0|0
    • evet bende aynen bu şekilde düşünüyordum kız arkadaşı var mıbir türlü öğrenemedim. kız arkadaşım arayıp sordu işte kız arkadaşım yok dedi. tamam açılsın kırmam kalbini dedi ama. internete tuhaf insanlar hep mi beni bulur yazmış.

• evet yaptı ama benim tüm cesaret yerlerde. :(

• Cesaretsizsen kaybedersin malesef

• Asagilayici bisey yazdiysa yükün altına girmeye gerek yok bence

1|0
    0|0
    • sadece bu garip insanlar hep beni mi bulur yazmış. arkadaşım kim olduğunu anlamak için yem atmış deyo ama ne malumm. ama çok saçmaydy gerçekden aramamız ve bu saçmalık benim ona olan aşkımın önüne geçti.

• Evet öyle belki senin o kadar sevdigini bilmiyodur görüp begenip hemen arattigii zannetmis olabilir veya dalga gectiginizi falan dusunmustur

• belki de canım kim bilebilir.

Yükleniyor...