Rus kızlarının güzelliği geceleri ışıldayan yıldızlar gibi gözlerinizi kamaştırıyor mu?

Rus kızlarının güzelliği geceleri ışıldayan yıldızlar gibi gözlerinizi kamaştırıyor mu?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• İspanyol erkeklerinin yakışıklılığı gözlerimi kamaştırıyor.

0|1
    0|0
    • tersime bir anlamı yok rus kızlar bir melek türk kızları kezban?

• rus sevgilim hafif makyaj yapıyor çünkü o kadar güzel bir güneş gibi çevresini aydınlatıyor bakmaya doyamıyorum gözlerim kamaşıyor güneş gözlüğü takıyorum öyle bakıyorum ama kezbanlar ıyyy ne o öyle boya fıçısından çıkmış gibi makyajla palyaçoya dönüşüyor:))

• Ahahah sen gece gece şaka mısın ya :)

Kızlar Ne Diyor 6

• armageddon?

0|0
    0|0
  • Hıhımmm gözlerim ışıl ışıl oluyor bir gör

0|0
    0|0
    • gecelerimi aydınlatan güneş gibi o güzellik insanın gözlerini kamaştırıyor...

• Siz bide rus kizlarinin yasliliklarina bakin guzellermi?:-)ama genelde genc rus kizlar guzel olurlar

0|0
    0|0
  • La arastirin azicik. Ruslarin bu kadar güzel olmasının sebebi Kıpcak Türkleridir. Böyle bir rivayet dönüyor. Rus diye diye öleceksiniz. :)

0|0
    0|0
  • armi neden gizlendin evladim?

0|0
    0|0
  • kaç kere Rus kızı gördünüz?

0|0
    0|0
    • barmenlik yapıyorum müşterilerimiz rus görmek ne kelime vücutlarının her cm karesini ezberledim?

Erkekler Ne Diyor 12

• adamın çakmaları bile çıktı ya la

1|0
    0|0
  • Bu soruyu soranların kopmuş kafalarından akan kanın kızıllığı gözlerimi kamaştırıyor..

1|0
    0|0
  • hiç işim olmaz

1|0
    0|0
  • sana bu sorunun en doğru cevabını sadece armageddon verebilir namı değer rus hastası :)

THE END...

0|1
    0|0
    • o kim oluyor?

• sırra kadem basıyor demek belki geceleri ruslarla alem yapıyor:)

• sadece ruslarla değil başka başka ülkelerdende sevgilileri olmuş adam dünya markası :)

• Armiğ?

0|0
    0|0
  • rivayete göre kamaştırıyor çok rus kızı görmedim gördüklierimde manken gibiydi bir kere tatildeyken gördüm hayatımda böyle güzel kız görmemiştim

0|0
    0|0
  • Abartmaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Rus kızları seksi güzel değil

Güzellik başka birşey

0|0
    0|0
  • Ne tuşu bence Peru lu kızlar

0|0
    0|0