Arkadaşlar bı bakın lütfen

terk ettı benı bir ay sora nasılsın dedı bende cevap yamıcaktım kırgın ve gururlu oldugum ıcın bı dostum cevap yazmamı ısrarla söledı.bende ıyım sen nasılsın dedım.oda özledıgını yerımın bellı oldugunu benı cok aradıgını vs söledı ve bujadar sadece bılmenı ıstedım dedı.bende 2 gun sora yıne yazmıcaktım ama duygusalyonum agır bastı.ayrılık kararına saygı duydugumu duygularım yerıne mantıgımla hareket etmemı bana hatırlattıgını ve bundan sora ne yapacamı bılmıyorum dedım.cevap yazmadı.sadece kendini bana hatırlatıp bende bıse var mıyokmu dıye konrol ettıgını dusunuyorum egolarını tatmın etmek ıcın gözümde tam anlamıyla bir ikiyuzlu oldu düştükçe düştü .resmen yem attı geri çekildi pessssssssss artık.haksızmıyım böyle düşünmekte fikirlerinizi paylaşır mısınız?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• O cevabı vererek merakını dindirmiş oldun.

Bu olayı burada bırak. Canın yansa da bitir değişmeyecek çünkü. Terketmek çocuk oyuncağı değil. Geri dönmek de basit değil gerekirse tersle.

Hayatına adapte ol üzülme...

0|0
    0|0
    • kesınlıkle senınle hemfıkırım o mesajı atmıcaktım ıste baskasının lafıyla hareket etmek böle bısee. acıdım acınacak hale koyd benı insan olmadıgı ıcın

• ne düşündüğünü filan düşünmeyi bırak. Başkalarının düşünceleri ancak onlar isterse değişir ve değişmez çünkü işine gelmez. Değişse bile anlamı yok böyle düşün.

Ve sen kendi yolundan şaşma oldu bitti zaman yine akıyor bugünde yarında bitecek böyle değmeyecek şeyler için hiç huzurunu bozma.

Erkekler Ne Diyor 2

• fikrim şu düştükçe düştü dediğin adam hiç değişmedi

sana gülümsediğinde onu seviyor,cevap vermediğinde onu suçluyorsun.

0|0
    0|0
    • böyle bı mesajdan sora asıl benden cevap alan adam nıye susar.ben artık ondan bıse beklemıyodum

• Bence kararında ve düşüncende çok haklısın. Umarım pes etmezsin.

0|0
    0|0
    • bu cevapla pes ettıgımı gostermıs olmadım deyılmı

• Olmadın evet. Ama sanki bidaha arasa karşılık verecekmiş gibi bir havan var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...