Sizce bu tarz tavırları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Hoşlandığım kişiyle İlk buluşmamız perşembe günü olacaktı. aile yemeği çıktı. Dün beni avrupa yakasına davet etti, gelemem sen anadolu yakasına gel dedim. O zaman yarın geleyim dedi, tamam dedim. Bugün de sabah geliyorum diye aradı. Öğleden sonra tekrar aradı, dün gece çok içmişim, çok da yagmur yagıyor, yarına erteleyelim mi diye. Ben de problem yok canım dedim. Akşamdan beri yazıyor. Kısa soğuk cevaplar veriyorum.

Sevmiyorum bu soguk halini, güzel birşeyler yaz dedi en son. Ben de; aklıma birşey gelmiyor dedim. kestirdim attım.

Evt okuduklarınızdan sonra sorum şu arkdşlar;

Bu adamdan bir cacık olmaz diye düşünüyorum. Yanlış mıyım? Arayıp sorması sıkıntılı değil ama daha baştan böyle yapıyorsa gerisini bilemedim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• sen bari yapma ...burda bir sürü çocukca sacma sorualr goruyoruz ..sizin gibi belli bir yaşa glemiş biri nasıl bir insanla daha buluşmadan böyle bir yargıya varabilir?

karşı tarafa gecmek olum sayılır ..açıkcası bu yaşananlar son derece normal.. adam netten tanışıp sizin için olecek veya aşık olacak degil ya ..bi tanışın goruşun ...ondan sonra değerlendirmenizi yapın...başta böyleyse bu ilişki bitmiştir ...demek çok çok acemice bir yorum olur..

üşengeclik bu adamın bir huyudur belki veya gelememesinin yüzmilyonlarca sebebi olabilir ve bunlardan çok önemli ve sizin hak vereceğiniz sebepler olabilir hemen yargılamayın ..

bide adam yazıyor daha ne olsun ..bence boyle düşünmeniz ve yapmanız çocukca olmuş ..

bu kadar yazdım ..sizden gelicek yoruma göre yazarım daha ...

2|0
    0|0
    • haklı olabilirsiniz ama ben hayatım boyunca babam dahil sorumsuz erkeklerden çok çektim. ve daha baştan böyle ihmalkar olabiliyorsa insan ilk heyecanın içerisinde sonrasını düşünemiyorum. Bazen ilerdie üzülmemek adına ya da yorulmamak adına bastan kesip atmak lazım birşeyleri çünkü duygular yogunlasınca yıpranıyor insan. haksız mıyım? üstellik te kötü huyun ne dediğimde; sorumsuzum diyen biri için..

• evt netteki profili..facebook.twitter felan ..haa doğrumu derseniz artık kişiye göre o değişir ..

• ne kdr olsa doğruluk payı fazladır bence de..

Erkekler Ne Diyor 12

• bu bir kitap olsaydı ben okumazdım...

aşk sevgi hoşlanma bir yana insanlar değer verdikleri için ellerinden gelen her şeyi yaparlar..

eğer seni ilk buluşma için bile; sebep ne olursa olsun bu kadar erteliyor sa ilerisini düşünemiyorum bile..

kitaplar; giriş gelişme ve sonuçtan oluşur.. Girişinin bu kadar kötü olduğu bir kitaba kıymetli zamanımı harcamazdım...

1|0
    0|0
    • Harika bir cevap olmuş ve resmen hislerime tercüman olmuşsun. Sadece bazen insan hoslanınca, gözünün önündekine anlam veremiyor. O yüzden soru sordum ama cevabımı aldım. Çok teşekkür ederim

• Surekli ertelemesi ilginc olmus cidden sasirdim. Ayrica zaten onem verseydi bulusma gunu onemli bir mesele olmasaydi ertelemezdi bastan nasil baslarsa oyle gider gibi sanki.

Ancak bir cacik olmaz diyorsan bunu onada sole meseleyi uzatma hic bitir kokten

1|0
    0|0
    • aynen öyle diyorum arkadaşım. dün akşam aradı ztn şakaya vuruyor. sonra whatsapptan yazdı. ben de kısa kısa cevaplar verdim. "böyle soguk konusmanı hiç sevmiyorum" demiş. sana bes dakka müsade bana güzel bişiler yaz dedi. bes dakika sonra da evet bekliyorum yazmış whatsapp'tan. ben de aklıma bişi gelmiyo canım kusura bakma dedim öyle kaldı. :) yani bitirdim anlamıştır o da öküzlüğünü bugün de hiç yazışmadık

• Bunu duymak iyi geldi

Teşekkürler

• Onemli degil ne zaman istersen -:)

• Mantık adamı.

1|0
    0|0
  • Yol ver gitsin!

1|0
    0|0
  • inciğinin cıncığını hesaplar gibisin ne kadar süredir konuşuyorsunuz

1|0
    0|0
    • bir haftadır. hesaplıyorum cunku cok yoruldum hayatımda böle şeylerdden:)

• sevgi hemen olmaz da, heyecn varsa ilk bastan böyle davranamaz insan. yoksa ben de onu sevmiyorum henüz yani

• bende bilmiyorum dilerim iyi olur

• İyi düşünmüşsün olmaz..Çünkü şu söyleyişi bile tuhaf geldi..Hiç samimi değil..! " O zaman yarın geleyim dedi, tamam dedim. Bugün de sabah geliyorum diye aradı. Öğleden sonra tekrar aradı, dün gece çok içmişim, çok da yagmur yagıyor, yarına erteleyelim mi diye. " Bence dürüst bir kişiliği yok..

1|0
    0|0
    • evt ben de kaypak oldugunu düşündüm bu hareketlerden sonra

• Ne olursa olsun doğruyu söylemek güzeldir,ona karşı güven sevgi saygı aşk artar..

• Haklısın. Böyle bir tutumu affetmem.

1|0
    0|0
  • cacık olurda cacıkla ömür geçer mi o önemli.

0|0
    0|0
  • her işte bir hayır var takma kafana :D.*

1|0
    0|0
  • zaten kısaydı :P

1|0
    0|0
    • hahahaha süpersiniz siz bu siteyi bazen seviyorum:)) evt öyleydi.. :))

• pek de istekli değil senin için.

1|0
    0|0
  • Belki de gerçekten şanssızdır. Hemen böyle düşünmemek lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana değer verse ne yemek ne de yağmur engellerdi ..

Kusura bakma ama o adamın kendisi hıyar bile değilken ne cacığı ..( hıyar desek hıyara hakaret olacak o derece )

1|0
    1|0
    • aynen öyle bacım sağol, bunlara bir şans iki şans derken, öküzün peşindeki trene dönüyoruz. bastan notunu vermek en iyisi.

• sevse hslansa ws n olrsa olsun yagmur camur fark etmez gelirdi..

1|0
    0|0
  • olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...