Arkadaşlar Vücudun Sizce Nasıl ?

Arkadaşlar Vücudun Sizce Nasıl ? Eksikleri Göz Önüne Alarak Yorum Yaparmısınz ? link

Güncellemeler:
Yeter Bu Kadar Sporu Bırakıyorum :D Arakadaşlar Sağolun Herşey İçin Karın Kası Ve Sıkı Diyete 1 Ay Sonra Başlicam

0|0
1415

En İyi Erkek Görüşü

• Beğenmeyenler, önce bu seviyeye gelsinler. Sonra görüşelim.

Kas yapmak öyle 2 dakikalık iş değildir.

Arkadaş iyi bir tercih yaparak, definasyonu sona bırakmış ve karın çalışmamış.

Ben arkandayım dostum, devam et.

0|1
    0|1
    • Eywallah Kardeşim Eksik Olma Ağzı Olan Konusuyo Karın Kası Mekik Çekmeyle Oluyo Sanıyolar

• Ekledim Başkan

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• üst kısım kocaman alt kısım minnak.. karın kası yok.. ve bu kadar şişirme kndini bacak boyun kısa ıyıce hobbit gbi durursun

0|2
    0|0
  • öhöm şey

iyi yani

öhöm öhöm

0|2
    1|0
  • Cidden photoshop gibi duruyor. Eğer değilse vücut orantısız üstü çok kasli alt incecik alt tarafını da geliştirmen lazim

0|1
    0|0
  • ^^

0|1
    1|1
  • photoshop bu

0|1
    0|0
  • Bu tarz şeyleri sevmediğim için bir şey diyemem pek bilgim de yok umarım yorum yapan olur

0|2
    1|0
  • uuu beybii :))

0|1
    1|1
  • ben bu tarz begenmediğim için iyi kötü yorum yapamıcam..

0|2
    0|0
  • Karın kası yap evet ama çok yapma itici oluyor fazlası bence. karın kası kızlarda güzel oluyor ben fitnessa gittiğimde mekik sayesinde yaptım sanırım güzel duruyor :)

0|0
    0|0
  • Karına ağırlık ver bence

0|0
    0|0
  • hazımsızları es geç hem ucube hem şişikler

0|0
    0|0
    • Aynen Şişikler Balon gibiyim İğne Batırsan Patlarım Haklısın

• Pardon Özür Dilerim İlk Kelimeyi Anladım Da Ucube Ve Şişikler Bölümü Kafamı Bozdu Genelde Bu Tür Şeyler Söylerler Benim İçin Sinirlendim Bian K.b

• Nötr

0|0
    0|0
  • Olmamis memelerin cok buyumus karin kasi hic yok

0|0
    0|0
  • abartı olmus biraz ama onlara hiç gerek yok bence yakışıklısn yeter bu sana

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Karın kası çalış biraz hep kollara falan çalışmışsın ama iyi

0|1
    0|0
  • Nedir bu kas yığını gösterisi anlamıyorum gerçekten..

0|0
    1|0
  • Karın çalışman lazım + sol omuzun sağa görek orantısız kalmış.Hareketleri nizami yapmadığından kaynaklana bilir.Veya genetikdir bilmiyorum.Karın calısman ve yağ yakman lazım.

0|0
    0|0
  • İyi de full mekik çekmen lazım karında hiç bişe yok , buda görüntüyü ofsayta düşürüyo :>)

0|0
    0|0
    • Sıkı Diyet Yapmam Gerekiyo

• Yiyosun usta ondan oluyo . Bende yapıyorum , arkadaşlarımda benden görüp başladı . Neyse bitanesi geldi ; lan oğlum dediklerini yapıyorum göğüs tamam , omuzlarda tamam göbek hala duruyo dedi :D lan oğlum biyerde muhakkak b i eksiklik var , iyi düşün dedim . Aradan 3 gün geçti mesaj attı , ya kanka ben yemekten hiç kısmıyorum , ne bulursam yiyorum dedi :>) sebebini bulmuş olduk , şimdi onun vücut benimkini solladı :D yeme yoksa bakla dilim çıkmaz yukarınında hiç bir anlamı kalmaz .

• Karın yok. Nerde

0|0
    0|0
  • link kas dediğin böyle olur

1|1
    0|0
  • bende diğerleri gibi düşünüyorum. üst kısım iyi ama karında şekilli olursa daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Çok orantısız

0|0
    0|0
  • supplementleri azalt karın kası yapacam derken göbeklenmişsin

0|0
    0|0
  • Göğüsler ve omuzlar iyi, karnını çok içeri çekmişsin. Ayrıca hiç karın çalışmamış gibisin.

0|0
    1|0
    • Evet Hiç Çalışmadım Kardeşim

• kafa nakil mi ?

0|0
    0|1
  • göğüsleri çok şişirmişsin, ama karın kası yapmamışsın kollar iyi göğüs çalışmayı azalt karına yüklen

0|0
    0|0
  • Karını içe çekmiş kendini kasmış gözleri kanlı

duruyor karşısınız mor pijamalı bir yabancı :D

0|0
    0|0
  • Tamam iyi kaslı iri falan ama bakınca hoş görünmüyor bi' şekilsizlik var vücutta, yağ oranı fazla..

0|0
    0|0
Yükleniyor...