Birşeyi kaybetme korkusu neden olur ???

her konuda böyleyim sevdiklerim ya da küçücük bir eşyamı bile kaybetsem onu bulana kadar deli gibi arıyorum içimde tarifsiz bir duygu oluyo bu neden olur psikolojik sorunlrm var galiba ama neden :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu piskolojik olarak genç kızlarımıza yerleştirilmiş bir duygudur. kurtuluş yolu olarak zamana bırakmayı önerebilirim. aman yavrum dikkat et kızlığını kaybetme baskısından kaynaklandığı kanısındayım.

0|0
    0|0
    • kızlıkla ne alakası var ama :D öyle bşyle alakası yok benim için sadece kaybtyi sevmyrm

• saçmalama gece gece yahu .D

• ihtimaller :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Lütfen OBSESİF KOMPULSİF BOZUKLUK olarak araştırma yapın ve eğer sizdeki durum bunlara yakınsa hemen bir doktora görünün.

0|0
    0|0
  • psıkolojık sorun degıl bu bende oyleyım ben bunu fazla sevgıye baglıyorum , okadar buyuk bır sevgı kı kısının kendı bıle farkında olmuyor. Esyalara bıle baglnıyorsun... Vefa, sevgı, deger, duygusallık, vs...

0|0
    0|0
  • Kendine güvenin yok ve kendini sahip olduklarınla özdeşleştirmişsin.

0|0
    0|0
  • seve seve kaybetmesen kaybedersin

0|0
    0|0
  • allah kızlık zarını kaybettirmesin, gerisi tırı vırı

0|0
    1|0
  • elindeki tek sey o oldugunu dusunuyorsun demekki , metalara karsı fazla segi besleme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sahiplenme duygunuz kuvvetli demek ki

mal da mülkte canda Allah'ın biraz böyle düşünün

0|0
    0|0
    • tbiki öyle herşey Rabbimin ama elimde değil herşeye değer veryrm fazlsyla glba

• bu kötü bir duygu değil,sadece o an teskin edin kendinizi

• bende oyleyim benimde piskoolojim bozuk galiba .ss.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...