Yobaz bir insan hakkında ne düşünürsünüz?

Bugün yaratılışla ilgili bir soruya gayet saygılı bir biçimde cevap vermeme rağmen engellendim bir pikaçu tarafından. Size soru sorup sizin cevabınıza saygı göstermeyen bir insanın amacı nedir? Dini sorular sorarken neden bu kadar anlayışsızız?

Güncellemeler:
Güncelleme için özür dilerim :) hoşgeldin isalpikaçuu <3

keşke engellemeseydin de cevap verebilseydim :)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• yobazları bende sevmem esnek olmak lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kendinden farklı düşünene tahammülü yok. zaten çoğunun soruyu sorma amacı fikir alış verişi değil, kendi gibi düşünenleri soruya toplayıp savunduğu fikrin doğruluğunu kendince tasdiklemek.

0|1
    0|0
  • Sen inanclara saygisizlik yaptiysan haklidir ben o kadar cok ateistle kavga ettim hic birini engellemedim insan insandir insan gibi konusabilmeyi beceriyorsa her turlu konusurum

0|0
    0|1
  • Koşun ahali bizim mahmut mağdur olmuş

Kahretsin bugünde çok yobazım <3

1|1
    2|3
  • çünkü alay ediyorsunuz. kendinizi zeki görüp küçümsüyorsunuz. onlar da öfkesine yenilip inciniyorlar ve engelliyorlar

1|0
    0|0
    • Genelleme yapıyorsunuz, küçümseme gibi bir durum söz konusu olamaz.

• Neyse napalım olgunlaşıp raikaçu olmasını bekleriz :)

• tek bir kişiye vurgu yapmayalım isterseniz.

herkes için aynı dilek ile. :)

• Ben müslüman olduğum

bazı sorularda gayet açık ve net aklın yolundan giderim

Ve mutlaka eksilenirim ve hakaret.

0|1
    0|0
  • kesin akpli.

1|1
    2|4

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum yobazlığında temeli cehalettir. Okumadan sadece birilerinden dinleyerek bir şeyler söylemek yapmak inanmaktır. Bir insanın bilgisi olmadan fikir yürütmesidir Rahmetli Uğur Mumcunun dediği gibi. Bu tarz insanlar kendilerinden farklı düşünenleri kabullenemezler. Fikirlerini de cehaletlerinden dolayı savunamazlar bu bakımdan da en kolayı engellemektir uzak durmaktır onlar için

0|2
    0|0
  • inanca saygısızlık yaptıysan engellemiş olabilir bu da normal bence link

0|1
    1|1
  • isalpikaçu diye bir kız var kesin odur. kafayı takmış evrimdi yaratılıştı diye .. aklınca adnan oktarın kediciği gibi evrimle mücadele ediyor kız bu sitede. birde yazık zavallıya görev edinmiş din dersi vermeye çalışıyor :D

0|0
    0|0
  • Yobaz denilince sadece cahil müslüman akla gelmemeli.Yobaz körü körüne bağlanan inanan demek.Bu her kesimden olabilir ve asla laf anlamaz man kafalardan oluşur.

uzak durunuz zamanında çok dil döktüm olmuyor.

0|1
    0|0
    • yobaz değil bağnaz körü körüne inana demek. yobaz geri kafalı anlamına daha yakın. gerçi farketmez laciverti birbirinin.. önemli olan aydın ve allaha yakışır insan olabilmek..

• Yobaz o anlamda da kullanılan bir kelime ayrıca haklısınız.

• adamın bahsettiği bağnaz yobaz gelmiş yukarda baksan gurur duyuyor yobazım diye ne anlama geldiğini bilse kimse kendine hakarati yakıştırmaz.

• Salla gitsin takılma öyle şeylere

0|1
    0|0
Yükleniyor...