Seçim günü düğün olur mu?

arkadaşlar gerçekten çok ciddi lütfen cumhurbaşkanlığı seçimleri düğün günümüze denk geliyor.resmen yeni açıklandı ve bizim düğüne denk geliyor o kadar kötüyüm ki böyle bir saçmalık olabilir mi?herkes seçim günü düğün yapılamaz diyor ne olacak iptal mı olacak.bilginiz varsa lütfen

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seçimde doğum yapmıyor kimse.

5 dakikalık bir işlem ve bitiş saati belli.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Secim günü yasaklarından biri de tüm eğlence mekanları oy verme süresince kapali olması gerekir

Eger aksam yapacaksan sorun olmaz

0|0
    0|0
    • akşsam olacak ama gündüz gelin alma töreni olacak 12 de başlayıp 2 3 saat sürer

• bildigim kadari ile onunla ilgili kesin duzenleme yok, ancak oy verme günü o tur gürültü kalabalık ve keşmekeş olmasini istemezler, sakin geçsin istenir, Konvoya izin verilmeyebilir, tabi buna valilik ve ilce seçim kurulu karar verir.

Bana sorarsan oy verme günü düğünün tadi olmaz, şahsen yakin akrabam değilse katilmak istesem dahi tercihim oy kullanmaktan yana olur.

• Hiçbir şey olmaz.

1|0
    0|0
    • emin misin lütfen link linkte yasaktır diyor:((

• Ses yapılmadığı sürece bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yine de sen bunu emniyete sor en güvenlisi bu.

• peki en iyisi öyle olacak bu nedir Allahım ya

• bizim düğünde 10 ağustos bende çıkmaza girdim bilenler varsa yardımcı olsun salonu tutmuştum belediye kültür merkezinin seçim nedeniyle olmaz diyor lar sözleşmemde var ama iptal diyorlar napmam gerek cevaap yazarsanız seviniirim

0|0
    0|0
    • kimse insanları bu şekilde madur edemez kardeşim
      salon 2 günde karar verilip tutulabilecek birsey değil bizimde var düğünümüz 24 agustosta 4 000 düğün salonu 2 000 balayı oteli düğün saçıydı masradlarıydı misafir agırlama 15 000 20 000 i bulur bizim zararımızı kim karsılayacak çogu düğün salonu yapıor sizi başlarından savmışlar resmen hakkınızı arayın dava edin biz yapıoruz düğünümüzü

• ayrıca ben konustum il seçim kuruluyla ses kirliliği içki silah yapılmadığı sürece sorun olmaz dediler vali yardımcısına kadar konustum yani sen içini ferah tut il seçim kurulundan yazı al izin şeklinde ya da ara konus

• sorun olmaz

0|0
    0|0
    • emin misniz lütfen çok önemli link yasak olduğu söyleniyor

• değiştirmek daha mantıklı

• inşallah gün vardır dolu oluyor genelde :((( teşekkürler

• ben geçen sene evlendim. düğün tam gezi olaylarına denk geldi. daha kötüydü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biz iptal etmiyoruz aylar öncesinde tuttuk parasını verdik balayıma senelik iznime kadar ayarladık herseyi iptal etmiyoruz biz bana mail atarsanız oradan sizle görüşelim isterseniz ben çogu yerle görüştüm yani içki içilen yer olmadıgı sürece sakınca yok

0|0
    0|0
  • düğünün saatine bağlı bence akşam 7 de başlıyorsa hiç sorun olmaz

0|0
    1|0
Yükleniyor...