Sitede en çok artı ve yıldız neden hep cimbomlularda?

sitede en çok artı ve yıldız neden hep cimbomlularda birden çok hesaplarımı var yoksa ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• sahte hesaplarda var çünkü aynı kişinin 3 hesabı filen oluyor geçen diğer de bir soruya cevap verdim normal birşekilde nasıl oldu bilmiyorum soruya normal cevap verdim 8 tane eksi yedim buradada sürekli oluyor çünkü galatasaraylılar birlikte hareket ediyorlar mesela fenerli biri soru açtımı aynı anda kaç kisi soruya 1 yıldız veriyor mesajlaşıyorlar yani bana küfür eden gs li ve trabzonlu oldu çok. umursamadım.

1|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Neden Türkiyedeki en iyi yıldız oyuncular Galatasarayda ise neden Türkiyede en çok kupalar Galatasarayda ise buda ondandır

5|5
    2|1
  • Burada daha önce fake hesapla farelik yapanların hesaplarinin kapatilmasina vesile olmuştum. Usulsüzlük yapan her kim varsa şimdide karsisindayim

0|1
    2|1
  • Türkiyenin en büyük taraftar topluluğu olduğu için

3|2
    0|1
  • Fesatlık yapmayın.

1|3
    1|0
  • Maça gitmiyorlar ondandır. maça gitmeyin buralarda takılıyorlar

0|0
    1|1
  • Her yerde fazlayız da ondan. Tabi fake hesabı olanda vardır ama ben Fenerbahçelilerin de fake hesabı olduğunu biliyorum...

1|1
    0|1
  • çünkü ultrAslan HERYERDE. bilmem anlatabiliyormuyum. sadece site için de değil merak etme türkiyede de 38 MİLYON KİŞİ İLE EN BÜYÜK TARAFTAR KİTLESİ GALATASARAY ımın.

1|0
    0|0
  • Hiç sanmam benim iki hesabım vardı iki gün durdu ertesi gün kapandı hemen

0|1
    0|0
  • Biri Galatasaraylı mı lazım dedi :)

1|3
    0|0
  • site sahibide cimbomlu birbirimizi seviyoruz :D

1|2
    0|0
  • sayımız çok zaten ülkenin neredeyse üçte biri bizden :)

0|0
    0|0
  • demekki gs taraftarı en çok

0|0
    0|0
  • bu bir sorun mu sence ?

0|0
    0|0
  • Nazar etme ne olur Çalış seninde olur :)

0|0
    0|0
  • ne bilek nerden bilek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Lütfen iftira içerikli sorular sormayalım.

Galatasaraylı olmak ayrıcalıktır.

Galatasaraylılar takımına aşkla bağlıdır ve Galatasaraylı çoktur. Bu yüzden yıldız ve artı gelmesi bizim için olağan bir durumdur ;)

7|8
    4|3
    • onların fesatlık yaptıkları sorulara da bekleriz

• Sen Galatasaray taraftarını Galatasaray'dan daha mı iyi bileceksin ?

@yns1453

• daha iyi bildimi söyliyebilirim çünkü bir takımın taraftarı asla takımının yanında olmadı zamanı göstermez.ve söylemez o takımla objektif olan birisi ise doğruyu görür. iyi sabahlar.

• Galatasaraylı olmak zordur bence ama en iyi taraftarda bizdedir ki biz her şeyin en iyisini hak ederiz boşa ülkeye yıldız oyuncular getirtip rakip ağlara 6lar sallamıyoruz

1|0
    0|0
  • Diger takim taraftarlarndan daha fazla ve daha iyiyiz efenim ondan..

2|1
    0|0
  • Senden dolayı ;)

1|0
    0|1
  • Ne farkeder? Link at biz basarız eksiyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...