Sahip olmadığı şeyi burada savunanlara

Fazla bir şey sormayacağım neden islamı eleştiriyorsunuz eğer allahın varlığına birliğine inanmıyorsanız neden sürekli bizim dinimizi dolayısıyla müslümanları eleştiriyorsunuz ? Karalıyorsunuz. Varsa yoksa amerika, avrupa,çağdaşlık,modernlik,evrensel,insan hakları,sınırsız özgürlük bunların hiç birine sahip olamayıp'da gelip burada bunları savunanlar var, ve bazı kesimlere empoze etmeye çalışanlar var.

Bir kaç bir şey daha var

Dün biri sormuş ahmet kayanın hangi parçasını seversiniz dinlersiniz diye bende cevap verdim vermek zorunda değildim hani ama kanıma dokunuyor illaki vereceğim

Ben bu adamı sevmiyorum çünkü bir konserinde biz imralıdaki bilmem ne evladını özledik dedi(buna inanmayanlar internette var videosu açıp bakabilirler) Bu adamı dinlemek bence vatan hainliğidir o şehitler yok muo şehirtler onlara ihanettir onların aziz ruhlarını incitmektir. Devletini,milletini ülkesini seven insan bu haini ve bunlar gibilerini dinlemez özenmez takip etmez . Ama anlaya ama idrak edebilene. Biraz karışık oldu ama sinirden ancak bu kadar düzgün yazabildim.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar arkandayım kardeşim.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendi adıma konuşayım.Ben İslam'ı eleştirmiyorum ancak İslam'ın günümüzde tamamı ile din sömürüsü şeklini alması,cahil %50 kesimin bazı şeylere doymaması dolayı ile kurunun yanında yaşında yanması,Müslüman olduğunu savunan herkesin altından bir kirlilik çıkması (Bilhassa elinde mikrofon halkı savunduğunu sanan diktatör ),günümüz şartlarında ilerlememiz gerekirken sürekli gerilememiz,sadece beni değil bir çok kesimi İslam'ı eleştirmeye itiyor.Ben müslüman değilim ancak şu son yıllarda olan olaylar beni fazla geriyor bunun sorumlusu olarak İslamı ve onu kullanan,tezine zıt insanları görüyorum.

Müslüman olduğunu savunan her 10 bireyden 1 tanesi bile gerçek müslüman olma yolunda aday değil günümüzde,bu çok acı verici.

''avrupa,çağdaşlık,modernlik,evrensel,insan hakları,sınırsız özgürlük'' demişsiniz.Gençlerimiz,aklı başında olan fertlerimiz bunun için savaş veriyor bunlara sahip olmak için çünkü çağdaş bir toplumun temelleri bu ilkelere dayanır.Günümüzde devletler din ile yönetilecek kıvamda değildir,olduğunda gereksiz,saldırgan,cani bir insan topluluğundan başka bir şey görmüyoruz.Bunun en büyük kanıtı İslam Devleti olduğunu savunan devletlerin içler acısı halidir.

Atatürk'ün laiklik sistemini anlamalısınız arkadaşlar,bu devlet bize atalarımızdan emanet.

Ahmet Kaya: Kendisi toplulumuzda yer almış büyük sanatçılardan biridir.Onu bazı kavramlara iten sebepleri görmeden saldırganlık sergilemek yanlış olur çünkü hiç kimse ama hiç kimse yetiştiği toplumun dışında başka bir şeye inanmaz,kafasını çıkarmaz görmezden gelir.Bu her akımda böyle.İmralı'da duran katilin rahatına rahatlık katan da islami görüşünüz değil mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• mevlana çok güzel bişey demiş

İSLAMI YOBAZLARDAN KORUYUN AKSİ HALDE TÜM DÜNYAYI İSLAMDAN KORUYUN!

öncelikle yobazlardan kurtarmak lazım bu dini yoksa herkes bunların uydurduklarına inanarak daha çok karalanır!

ahmet kayanın şarkılarını seviyorum ben...evet öyle birşey yapmıştır ama sonradan hata ettiğini kabul etmiştir bilinmez belki bir anlık gaza gelmiştir...ben şarkılarının sözlerini,isyanını seviyorum .sesi de cabası...

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana Helal olsun

0|0
    1|0
  • Lekum dinükum veliyedîn - Sizin dininiz size, benim dinim bana

de onlara

0|1
    1|0
  • Adamın dibi ekmekle sıyrılan kısmı en dibi işte.Bosver dostum o adamlarda ske sürülecek akıl yok mahşer günü görüşücez hepsiyle.

1|1
    1|0
Yükleniyor...