Kart ceza sınırında olduğu halde 5 haftadir sari görmeyen meloya niye hakem küfür ediyor?

5 haftadir sari sinirinda olan bu adama hakem sari kart gostermeyipte neden küfür ediyor?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mac neyse de bizim maçta sari bile yemedi ya hala inanamiyorum :)

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Tekme oyunculara kart vermiyorken sen Melo´yamı takıldın?

2|3
    0|1
  • Melonun bu maçta sarı kartlık pozizyonunu hatırlamıyorum neden versinki durduk yere? Küfüre gelince yakışmıyo tabiki.

0|1
    0|0
  • Haberi kendisine babasının telefonla verdiğini söyleyen Fırat Aydınus, “Ayıptır, günahtır, kimler neden ne sebeple bu söylentiyi çıkarıyor. Ne yapmak istiyorlar? Ben bunca yıllık bir hakemim neden bir futbolcuya küfredeyim. Haberi babam verdi başkanım. Bu söylentilere inanamıyorum. Benim kullandığım dili bile bilmeyen bir oyuncuya bir hakem olarak nasıl hakaret ederim. Bunu insanlar nasıl yakıştırırlar bana” diyerek içini döktü.

0|1
    1|0
  • melo ''zeki,çevik ve ahlaklı'' bir sporcu kart görmesini gerektiren bir hareketi olmadı 5 haftadır çünkü ama maç sonunda fırat aydınusu koruyarak link aynı zamanda fair-play ruhuna sahip olduğunu ve ne kadar büyük bir sporcu olduğunuda göstermiştir

0|0
    0|0
  • Hakemlere "Ben faul yapayım sizde küfür edin" demiş olabilir, yoksa o adam her hafta kırmızı kart görebilecek bi' fultbolcu

0|1
    1|2
  • Kasti olarak adamın üzerine basan ayağına vurana kart verilmiyorsa melonun yaptıklarına neden kart verilsin.

1|1
    0|0
  • Bence verilmemesinin sebebi haftaya karabük maçı ama fenerbahçe maçında oynarsa kötü bence fenerbahçe maçına denk getirecekler ama melo onu ayarlar:)

0|0
    0|0
  • Bugun karabüklü iki oyuncu 90+larda cezalı duruma düştü kart görüp herşey tesadüf mü ?

0|0
    2|1
  • kart vermemiş küfür etmiş :D

0|0
    1|2
Yükleniyor...