#8martdişiaslanlargünü

en güzel kadınlar günü hediyesi GALATASARAYIM dan geldi :) helal aslanlar..

En çok da kombinem olduğu halde gitmediğime yanıyorum : /

-sizin en güzel kadınlar günü hediyeniz neydi?

-Baylar siz eşinize sevgilinize annenize ne aldınız?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• boşver boşver aldırma

0|0
    1|0
  • GS iyiydi iyi :)

1|0
    1|0
  • Disi aslanlar gunun kutlu olsun ;) ben bisey almadim yani ilk sevgilim ve ilk boyle bir gunumuz bilemedim alinirmi alinmazmi

1|0
    0|0
  • bak ben kutladımda noldu link

1|0
    0|0
  • Seni Ağır taktir ediyorum cansın canansın renktaş helal olsun işte GALATASARAY ımın dişiside erkeğide hangi özel gün olursa olsun bize HER GÜN GALATASARAY ulAn...

1|0
    0|1
  • Gel sevgili olalım , bugun hem kadınlar günü hemde yıl donumumuz olsun <3

1|1
    0|0
  • Helal olsn kiz! (: gs candir

1|1
    1|0
  • dişi aslanlar biraz gec oldu ama kadınlar gününz kutlu olsun .)))

1|0
    0|0
  • Şu özel günleri ne diye yaparlar anlamam. Yok kadınlar günü, yok doğum günü, yok sevgililer günü. Arkadaş bu günlere gerek yok. Bir insan karşısındakini seviyorsa her gün her dakika her saniye sever. Bu günlerde özel bir şey yapmasına gerek yok. Gereksizin daniskasıdır bu gün. Ha illa iltifat istiyorsanız bayanlar söyleyeyim; "Kadınlar her zaman baş tacımızdır. Kim ne derse desin kadınlar olmasaydı bu Dünya çekilmez olurdu." Diyeceklerim bunlardır :)

0|0
    0|0
  • Bence G.Saraylı Beşiktaş'lı diye ayırmaya gerek yok kadınların hepsi değerli <3

1|1
    0|3
  • hiçbir şey almadım

0|0
    0|0
  • şimdi ben bir kızla konuşuyorum...biz konuştuğumuzda mutlaka illa bir kavga çıkıyor...ben konuşkanım ama bazende benim kelimelerim yetmiyor ki..yine o hiç konuşmuyor..sohbet esnasında konuşacak birşey bulamıyoruz kavgayı o başlatıyor..bir azarlamalar sonra ben laf bulamıyınca cahil cahil konuşmaya başlıyorum sinir oluyorum kendime bir de aklıma şu geliyor lan kız bizi cahil mi belliyor cahilce mi konuşuyorum diye düşünmeye başlıyorum..sonra aradan bir iki gün geçiyor bu sefer o özlüyor arıyor..ya bu beni gerçekten sevipte mi özlüyor yoksa canı sıkılıyorda can sıkıntısına mı konuşuyor..cahilce laflarım olmasına rağmen bu beni nasıl arıyor hala...

0|0
    0|0
    • Bence o seni her halinle seviyor :)

Fakat bu soruyla alakasını çözemedim :)

• Siyah beyaz kondom hediyesi var

1|0
    2|0
  • 6s sevinin biraz

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...