Ankaranın erkegi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Evet soru yukarıdaki gibi ankaranın erkegi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• güvenilir, yakışıklı, adam gibi adamdır. genelde takım elbiseyle anılan bu güruh başkentli olmanın verdiği hissiyati dış görünümüyle birleştirme eğilimindedir. erkek adamın hangi şehirden olduğu farketmez ama Ankara kökenli olmak aksesuar hatta etikettir.

0|0
    2|1
    • eyw kardeşim :)

• Toprakgürün hangi ilçesinde yaşıyorsun ?

• boşver kardeşim oda bende kalsın :))

Kızlar Ne Diyor 3

• çoğu serseri yavşak işsiz apaçi kız gördüğünde uzaylı görmüş gibi davranın etrafında maymun gibi gezinen uu uu diye bağıran tespih sallayan aynı zamanda küpe takan altınada sivri burun giyen garip tiplerdir. 18 yıldır buradayım hala alışamadım

0|1
    0|0
  • İyi oynuyolar ya :)

0|0
    0|0
  • Anakara'da yaşamasaydım normal erkek derdim ama yok. Allah'm ilk önce o pantolonlar nedir ya? Hadi pantolonu geçtim böyle bir Angaralıyık havasında konuşma stilleri. Hamile olsam , erkek doğurcak olsam terkederim bu şehri. Bazı istisnalar var onları seviyorum , hayranım. Nasıl böyle kaldıkları hakkında röportaj bile yapmak isterim.

0|0
    0|0
    • Pantolon derken genelde kot takılıyoruz

• Genelde onu serseriler giyiyor geneli aynı degil

• Benim gördüğüm erkeklerin %90 ı serseri o zaman. Şu evden okula giderken görüyorum . Okulda ayri cins saçlı , montlu ayakkabılı konuşmalı erkekler :D Allahtan bizim sınıfta 7-8 tane normal erkek var. Normalden kastım bunlardan 1i kesinlikle Ankara'lı değil dersin. Gerisi azcık belli ediyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ankaralı devrem var bitanedir :>) ankaralı tanıdım kızlar var on numaralar , ankaralılar iyidir .

0|0
    0|0
  • ne diyon la sen kelimesi gelir hep aklıma :D

0|0
    0|0
  • la bebe bak git

0|0
    0|0
  • angaraaa bebeleri...bebe işte mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...