Galatasaray'ın arenada böyle abartarak iyi oynamasını neye bağlıyorsunuz?

evet arkadaslar ligin iyi takımlarından 5. sıradaki akhisar belediye bugün arenada kaybetti ama akhisardan öte Galatasaray arenada neden bu kadar abartıyor neden bu kadar iyi oynuyor? bide not bir soru bu sneijderin kaçtane gözü var anlayabilen var mıo verdiği pasları şu an hala çözmeye çalışıyorum :))çok oldu ama takımı nasıl buldunuz özellikle Drogbayı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle taraftar faktörü+oyuncuların bunu bilip ciddi anlamda mücadele etmeleri şimdi şöyle bir şey var biz cidden bu sezon kötü oynasaydık deplasmanlarda beraberlik yerine mağlup olurduk bize de haksızlık yapılıyor ama ağlamıyoruz şerefsiz mağlubiyetler alacağımıza şerefli beraberlik alıyoruz bunların hepsi erdemdir,bir Galatasaray ruhudur.Bugün Semih Kaya'yı aldığı ödülden dolayı tebrik ederim başta Drogba ve Alex Telles olmak üzere tüm takımı ve oyuncularımı ayakta alkışlarım helal olsun Aslanlarım bundan sonra vurduğun gol aldığın şampiyonluk kupası olsun!

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Defans hala sorunlu ..

Takmi begendim ..

Drogba'ya dinlenmek yarams..

Bu skorlarn nedeni " Taraftar "

0|3
    1|1
    • katılıyorum renktaş defansta toparlanırsa şu deplasmanda ki golleride yemeyiz o zaman kimse bizi tutamaz :) ama maçı izledinmi bilmiyorum Hagiden sonra sneijder bugün beni mutluluktan ağlatacaktı :)

• Izledim tabi ..

Demek ki neymis Sneijder'i serbest oynatacakmsz.. Bugun cok iyiydi :)

• maşAllah aman Allah nazardan saklasın :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ceyhun dışında tüm oyuncuları beğendim özellikle Drogba ve Sneijde kendi kalitelerine yakışır bir oyun oynadılar Galatasaraya Hagi´den sonra birçok 10 numara geldi ama Sneijder kesinlikle Hagi´den sonraki en iyi 10 numaramız

0|1
    0|1
  • GS içerde çok başka ztn ligdeki diğer takımlara karşı favori. Drogba çok iyiydi sneijder telles ikilisi bunlara Burakta eklenince keyifli bir maç bu arada Muslera baya riske girdi maçta ;)

0|1
    0|1
  • taraftar oynatıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...