Sizi hayatından çıkardığını söyleyen arkadaşınız 1 hafta sonra geri gelip pişman olduğunu söylese n'yapardınız

Sizi hayatından çıkardığını söyleyen arkadaşınız 1 hafta sonra geri gelip pişman olduğunu söylese yeniden eskisi gibi olup ona güvenebilir miydiniz? Yoksa herşey bitti bende seni sildim diyip arkadaslığınızı bitirir miydiniz?

Aradan yaklaşık 1hafta belkide 5-6 gün geçiyor, fazla değil. Bir takım sorunları var o yüzden bunu yapıyor sizde sorunlarını biliyorsunuz.

Ve arkadaşınızı hala seviyorsunuz, ona tekrar güvenebilir miydiniz?

Güncellemeler:
Sadece normal kız arkadaşım.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Buna benzer bir olayı çocukluk arkadaşımla yaşamıştım. Bir anda benimle sohbetini kesmişti ve sebebini sorduğumda bazı sorunları olduğunu söylemişti. Anlayışla karşılamıştım mecburen. Sonra döndü ama 5 gün ya da 5 ay sonra değil, tam 5 yıl sonra tekrar çıktı karşıma, hem de yalvar yakar özür dileyerek. Önceleri tereddüt etsem de, sonrasında hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilsem de affettim onu. Şimdi düşündüm de 5 yıl değil de 5 gün sonra dönmüş olsaydı ne olurdu diye; kaldığım yerden devam ederdim, güvenirdim. Hiçbir şey olmamış gibi davranırdım, bu şansı ikimize de verirdim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorunlu kişiyle düşüp kalkan, sorunlu olur..

Üzüm üzüme baka baka sararır yani..

Sorunu sevgili anlamında algılarsak cevap farklı olur.

Normal arkadaş anlamında algılarsak farklı...

Hoşgörülü olmak iyidir ama ölçüyü kaçırmamak gerek.

Herkesin zaman zaman problemleri olabilir. Yanında olmalı.

Ama stabil olmayan insanlarla da aranda büyükçe bir mesafe olmalı.

1|0
    0|0
    • Normal kız arkadasım sorunuda cok sacma. Çözüm buluyorum ama fayda etmiyor, amansız bir sekilde takmıs bu konuya.

• Sorunu hala dile getiriyor acaba beni kullanıyor mu? sadece dert yanmak icin mi tekrar arkadaş oldu çaresiz kaldığından mı yoksa beni seviyor mu özlediği için mi döndü kafam çok karışık.

• Biraz uzak dursan bence senin için iyi olacak gibi. Sorunu bilemediğim için bir söz söyleyemiyorum.

Yani senin arkadaşın, senin ilişkin. + larını - lerini topla ve sıfırdan küçük olmasına izin verme,..

• arkadaş ise affedilebilir, sevgili şeklinde arkadaşlık ise (fuckbuddy) uğraşmana değmez diyebilirim.

sonuç olarak "Kusursuz dost arayan dostsuz kalır"

1|0
    0|0
  • Bir de diğer yoldan gitmesini söylerdim belki aradığını orada bulur.

0|0
    0|0
  • Tekme atardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...