Gözümün içine baka baka yalan söyledi.

4 yıllık ilişki)))))

3 erkek oturuyoruz ben bugün buluşamayacağız biz X yerdeyiz dedi ben de X yere gittim 3 erkek 1 kız oturuyorlardı bu yalan affedilir mi arıyor açmıyorum buluşmak istiyor ne yapmalıyım da dersini alsın?

Güncellemeler:
Ha bir de gittim önce manzara karşısında dayanamadım çıktım oradan geri döndüm dışarı çağırdım onu ve allah belanı versin deyip tokat atıp ayrıldım olay sıcak 30 dakika oldu.
Hepinize teşekkür ederim gittim konuştum ayrılmaya karar verdim yalan söylemiş bana üstüne üstlük kızın biriyle mesajlaşmış kabullenemedim aileler duyacak bir sürü rezalet çıkacak ve yaralar alacağım uzun zamanda acısını çekeceğim bunun biliyorum ama en doğrusu bu.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla takdir ettim sakın acıma

1|0
    0|0
    • 4 yıllık sevgilim neden yalan söyledi anlam veremiyorum çok öfkeliyim.

• Şimdi ne desem olmaz intikam iyi bişey değil aslında en büyük şey ona karşı soğuk davranman olur sanırım

• intikam düşünmüyorum hem aynı derecede bir şey yapmazsam intikam sayılmaz başka bir erkekle ondan intikam almak gibi bir saçmalık düşünmüyorum soğuk davranmak olabilir bir de verdiğim sözler vardı onları bozacağım çünkü ben tuttum sözümü o ise sözünü tutmaya başlayamamıştı bile ..

Erkekler Ne Diyor 4

• Gayet mantıklı bir karar yalnızlığa hoşgeldin.

1|0
    0|0
  • Hımm olay sıcak gibi görünüyor. Fazla uzaklaşmış olamazlar.

Sevgili kadın psikolojisi ile yaşamak zorunda kalan arkadaşım. Öncelikle partnerinin türkçesini düzeltiniz. Ben bugün buluşamayağız diye bir cümle kullanmamalı.

Diğer bir husus ise, sen arıza yaratabilirsin diye o hatun kişisinden bahsetmemiş olabilir. Sen de hızını alamayıp o arkadaşın yanağına iletişim kurmuşsun. Sanırım biraz abartı olmuş. Şayet o 3 kişinin hep birlikte aynı anda o kız ile planlar yaptığından şüphe duyuyorsan hızla olay yerinden uzaklaşıp tekrar görüşmemelisin.

0|0
    0|0
    • neden dışlandım o kız orada oturabiliyorsa ben neden orada değilim ve gayet düüzgün bir kızım neden benden sakladı bunların cevabını öğrenmek istiyorum soracağım ama yalan söyleyecek yine ve ikna etmeye çalışacak beni barışmak için nasıl tepki vermeliyim şu an hiç bilnmiyorum

• Aşk varsa bunlar genelde hikaye olarak kalıyor. Ama çekilmez bir karakter farkı varsa zamanla değil aniden kesilip atılmalıdır sağlam sonuç için.

• Çocuğu anlamadan dinlemeden yargılamışsın..BLuev..acıklamış gerekenleri ama hala Blueve 'nin soylemlerini bile dinlemiyosun..keşke o adam senin gibi birinden kurtulsa ..profilime gir yorumalrımı oku ..boş konuşan biri olmadığımı gorursun ..ne biçim hareket ediyosun sen? çok çocukça ve hiç mantıklı değil ..tavsiye isteme çünkü şunada en doğru tavsiyeleri bile dinlemiyosun ..Düz mantığını çalıştırmışş, son hızla gidiyosun

• off böle saçma birşey hiç okumamıştım.

1|0
    0|0
    • saçma deme çok öfkeliyim şu an donup kaldım durum karşısında yorumlamanı isterdim açıkçası

• eee ya kız sen telefona kapattıktan sonra yanlarına geldiyse?

peki sen neden söylediği yere gitme gereği buldun?

THE END...

0|0
    0|0
    • hayır baştan beri var benden korkusuna ya da bir halt yediğinden söylemedi. Bana diyebilirdi kızda var sen de gel hep beraber takılalım diye.. inanmadım telefonda 3 kişi olduklarına kekeledi.

• valla doğru diyorsun erkek milletine hiç güven olmuyor da. dediğim gibi ya kız sonradan yanlarına geldiyse? belki senin aradığında kız orda olsaydı sana da gel diyebilirlerdi. yine sen aradığında gerçekten üç erkek olabilirler di. senin üç erkeğin yanında ne işin var diye çağırmamış olabilir di.

• Kız baştan beri vardı eminim yani ilk aradığım dakikadan itibaren kekeledi zaten kız sonradan gelse bile önceden planlanmıştır bu buluşma onun dışında daha önce erkeklerle de oturduk beraber zaten diyorum ya biri ev arkadaşı bir kendi tek yabancı bursadan gelen.

Kızlar Ne Diyor 1

• yalan söylediğini bilsende, seviyosan sıça sıça inanırsın. zira gözünün içine nasıl bakması gerektiğini çok iyi bilir. mantığın kabul etsede bu durumu, kalbin kabul etmez. işte o zaman kukla olmuşsun demektir. daha evvelden sana karşı olan yaşam tarzınıda kabul edersin. o kadar atıp tuttuğun delikanlı jargonlar yerini "tamam, peki" gibi onaylanmış kelimelere bırakır. bir köpek kadar değerinin olmadığını anlasanda, seni köpekleştirmiş bu aşk sadık bir yâre dönüştürmüştür. erkeklik sıfatı yerlerde paspas olmuş, gururun intihara kalkışmıştır.

0|0
    0|0
    • İşte kadın kadını anlıyor 4 arkadaşı bir de kendi 5 kişi beni ikna etmeye çalışıyorlar biri de çıkıp demiyor sen haklısın yalan söylememesi lazımdı diye nasıl adamlarsınız siz dedim iş ayrılığa kadar geldi konuştuk halletmeye çalıştık olmuyor başa sarıyoruz sadık bir aşık falan olmak değilde verdiğim bir kaç söz vardı tutmayacağım onları o da bana şart koşma dedi yani anlaşamıyoruz kısacası ayrılmaya karar verdim aileler duyacak bir sürü rezalet çıkacak ama içim almıo artık iğrençlikleri

Yükleniyor...