Galatasaray Akhisar maçı sonu fikirleriniz?

Yahu okadar gol yerine gecen hafta bir tane atsaydı keşke, ne düşünüyorsunuz efenim?

Ilk soran ben olayım diye bitişi beklemedim =)))

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen hafta çok gol kaçırdık ama olsun bugün Galatasaray gol olup yağdı.

3|0
    0|0
    • Keşke ataydı geçen hafta kac gol önemli değil puan onemli=(

• Bana göre gol daha önemli ben yenilse bile alkışlanan bir takım görmek istiyorum

Erkekler Ne Diyor 15

• Keşke atsalardı geçen hafta ama herşeyde hayır vardır.Trabzon bu hafta çakar fenere Arenada bide biz çakrız şampiyon oluruz.

2|1
    0|0
  • GS Arenada çok farklı gerçekten maçtan öncede kendi evinde kimle oynarsa ligde ağır favoridir demiştim Bursa maçı gibi abarttılar brz :)

1|1
    0|1
  • Galatasaray sahasında iyiydi, maçın asıl olayı bana kalırsa Fırat Aydınus'un Melo'ya olan küfürü asdksldg

1|1
    0|0
  • vur dedik öldürdün be aslanım kükresende yeterdi Galatasaray arenada bazen çok abartıyor rakip takım için çok zor olmalı

1|2
    0|0
  • Arena'da rahat kazanırız diyorum hep deplasman problemli. Darısı Fener maçına. Bi farkda onlara koyarız...

0|1
    0|0
  • Real madride nazire yaptı galatasaray,sevinin sevinin aksiharı farklı yendik diye.

0|1
    2|2
  • hiç sevinmedim zira deplasman fobimiz olduğu unutulmasın

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu çokta güzel oldu.

0|1
    0|0
  • Güzel mac şuan hala devam ediyor

0|0
    0|0
  • aynen geçen hafta rizede mallık yapmasaydık fark 1'di. içeride aslan kesiliyoruz da deplasmanda hala kötüyüz.

0|0
    0|0
  • ikincilik için çok iyi savaştınız :)) maçı izlemedim ama ikincilik çok yakışıcak gsye :D

0|0
    2|3
  • Aferin bebeğim

0|0
    0|0
  • Zaten bundan sonra farklı gol atacagınız takım yok. avunmaya devam

0|0
    2|0
    • Bugün performansımızı begendin mi bir fenerli olarak harbi yanıt ver

• siz roberto carlosla dalga geciyordunuz ama iyi öttürdü sizi

ki o sadece defans oyuncusu. drogba forvet. ve drogba drogba gibi oynamıyor ve bunu farkedemeyecek kadar futbol fakiri gsliler.

iyi oynamadı gayet.futbolu bilmiyorsunuz

• daha maci izlememissin

0|0
    2|0
    • Izledim heyecan yaptım sen izledin mi?

• hakemin kufurunu bilmiyorsun daha

• Ya her an ekrana nasıl bakıyım.

• Tutanmi vardı atsaydı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kaç tane attık sayamadım hahaha

2|1
    0|0
  • kazandınız kına yakın bir taraflarınıza :(

1|2
    2|6
  • Evimizde mağlup olmamız demek Galatasaray'ın cidden yıprandığı anlamına gelirdi ben takımımla gurur duyuyorum Türkiye'nin en iyi santraforu Drogba,en iyi orta sahası Sneijder,en iyi sol beki de bundan sonra Alex Telles'tir.

1|1
    0|1
Yükleniyor...