Makyajızını ne ile temizliyor/çıkartıyorsunuz?(Detaya gelin)

Merhaba kızlarr :)

Makyajınız ve makyaj yaparken kullandığınız ürünlerin güzelliği/kalitesi kadar makyajınızı çıkardığınız ürünler de çok önemli biliyorsunuz ki :)

Ben göz makyajımı Didermine hassas göz makyaj temizleyicisi ile temizlemiyorum.

Sormak istediğim şey ise yüz makyajımı temizlemem için önerebileceğiniz bir ürün, marka var mı? Var ise nedir? Fiyatı ile söylerseniz sevinirim.

Ben genelde tonik ve pamukla temizledikten sonra yüz temizleme köpüğü ile yüzümü yıkıyorum ama bildiğiniz gibi tonikler daha çok cildi yatıştırmak ve siyah noktalar için kullanılıyor. Ben direk makyaj temizlemek için kullanılan bir ürün istiyorum.

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

• neutrogena göz makyaj temizleyicisi yüzümü de yıkma jeliyle temizliyorum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sizin işinizde zor ya

0|0
    0|0
  • arap sabunu çıkarıyor diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum yani :)

0|1
    0|0
  • bioderma sensibio h2o çok övüyorlar ...

bizi de kandırmayın ya sahte yüzlerinizle :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• link

NIVEANIN MAKYAJ TEMİZLEME KREMİ :D

0|0
    0|0
  • neutrogena tek adımda makyaj ve yüz temizleyicisi kullanıyorum.

Fiyatı 15-20 lira arası değişiyor.

Eczeneden almanı öneririm daha güvenilir :) Ben 20 liraya almıştım

link

0|1
    0|0
    • Büyük boyu var mı bunun canım?

Ayrıca yakma ve tahriş etkisi var mı?

• Büyük boyunun olup olmadığını bilmiyorum.

Tahrıs olmadi ama gözüme çok kullandıgım zaman biraz yanmıştı :)

• nivea en çok kimyasal üreten üründür.. anında etki eder ama sürekli kullanımda cildinizi mahfeder benden sölemesi

• bebeğim çok makyaj yapmam ben ama temizlieme ürünü olarak en güvendiğim tonik- temizleme nemnendirme- herşeyini bunu kullanıyorum makyajımı bunlarla çıkartıyorum daha iyisi varda tavsiye bekliyorum senden :) link

0|0
    0|0
    • bilmiyordum mavişimmm :((

• Tatlım nemlendirici ve yüz temizleme köpüğü olarak bende rosense kullanıyorum.

Ama açıkcası pekte beğenmiyorum. Kalıcı değiller bana göre.

Bak şu hatunun kullandığı ürünler çok güzel;

link

• senin cildin yağlı olduğu içindir benimde tam tersine kuru bana çok iyi geliyor

• Genelde sadece göz makyajı yaparım o zaman Maybelline Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici kullanıyorum gerçekten çok iyi link

eger yüzümde de bişeyler varsa fondoten vs. link kullanıyorum ondan da memnunum

0|0
    0|0
    • temizleme esnasında da Gratis'in Benri kare pamuğunu kullanıyorum çok iyiler :)

• nivea aqua sensation

müthiştir

0|0
    0|0
  • Her aksam banyoya girdigimden banyoda ki sampuanla temizliyorum :) Biraz komik ama gercekten o sacimdan aldigim sampuan kopugu kadar iyi bir temizleyici yok.

0|0
    0|0
  • Yazın suyla sabun, kışın çıkarmıyorum. Soğuk suyla yıkayamam yüzümü. Islak mendil falan.

0|0
    0|0
  • boaderma kullanıyorum.çok guzel memnunum.eczane urunu.yuzdekı kızarıklığıda alıyo tabı varsa.gozenekde sıkılaştırıyo sıldığın zaman bı ferahlık oluyo cıldınde35lıra.ama buyuk baya serum şişesi kadar.

0|0
    0|0
    • Fotoğrafını atsana bii

• Aynen normalde bu fiyatlarda çünkü.

• burdada ıkısı 60lıra.bana 75dedıler.ama tekde alabılırsın dedıler.ayırdı ambalajdan bırını tek aldım bende.

• Göz makyajımı nivea göz makyaj temizleyici ile yüz makyajımı da bebak acı badem sütü ile yavrum ;)

0|0
    0|0
  • Dalin öneririm çok başarılı bu konuda :)

1|0
    0|0
    • Dalin'in makyaj temizleme ürünü mü varmış? :)

• Hımm. Benim cildim yağlı bir cilt. İyice coşturmasın yağlarımı ? :)

• Benimki yağlı olmadıgı icin bilemiyorum hic ama araştır birazcık istersen :)

• Bazen üşendiğimden temizlemem. Ama Niveanın göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum. Kremsi o da ama gözümü yakıyor. Onun yerine Niveanın sıvı makyaj temizleyicisini deniyeceğim.

0|0
    0|0
  • Bebe yi kullaniyorum cok güzel ve farkettim yüzümde cikan sivilcelerde kayboldu

0|0
    0|0
  • garnier makyaj temizleme mendiliyle

0|0
    0|0
  • Neutrogena makyaj temizleme ıslak mendil

0|0
    0|0
  • ben makyaj temizleme ıslak mendillerinden kullanıyorum bebeğim ^^

0|0
    0|0
    • Islak mendillerinden pek yana değilim tatlım. Yani en azından tek başına yeterli gelmiyormuş gibi geliyor bana. Çünkü silerken makyaj kalıntılarının çoğunu gözeneklere hapsettiğini düşünüyorum :/

• hmmm bilmiyordum :/ zaten fazla makyaj yapan biri değilim ^^

• saın kullanmayın ıslak mendilleri gözeneklerinizi açar bu konuda bir toplantıya katılmıştım

Yükleniyor...