Subliminal mesaj içeren cd lerin etkisi?

Arkadşlar nette gezınırken sublımınal mesjlar ıceren telkin cd lerının satıldığı bir siteye rastladım(. link Bu cd leri günde 4-8 saat arasında dınleyınce biliç altının harekete gectıgı ve cdlerin içindeki subliminal mesajların kişinin değiştirmek istediği yönünü (örn özgüvensizlik,mutsuzluk suçluluk duyguları vs) değiştirmesnı sagladıgını okudum. Sizce de bu cdlerin dinlemesini gerckten kısıye faydası varmıdır. Deneyen var mıaramızda?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben önceden bu konu kadar büyük daha ne yalan vardı diyorudum ama gerçektende bilinçaltına yapılan müdahale kadar etkili hiçbir ilaç görmedim.Tabi bu usulune uygun kişiler ve şekilde yapılmalı.Faydalıdır ama CD konusunda pek bir malumatım yok.Kişilerle birebirde çok faydasını görenler duydum.

0|0
    0|0
    • kişilerle birebir derken?

• Bilinçaltı telkin tekniklerini kullanıp tedavi ya da başka işlemler yapan psikoloji ile ilgilenen bu tip insanlar var onları kastetmiştim.

Erkekler Ne Diyor 2

• subliminal mesaj ney bacım

0|0
    0|0
    • genelde reklamlarda çok kullanılır. Reklam filminin içine insan beyninin öncelikle algıladığı bir kaç şekil ve keime yerleştirilir çıplak gözle izlerken farkedilmez ama beyin algılar. Özellikle yiyecek içecek reklamlarında çok olur. beynin daha kolay algıladığı için seks kelimesi ya da bununla ilgili çizimler vs kullanılır .

• teşekkürler sem

• etkisi var ama anlattıkları kadar değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok varrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...