Sinir hastası oldum resmen bana bir yardım edin ne olur?

nişanlımla üniversitede tanıştık.geçen yaz mezun olduk şimdi o askerde ben çalışmaya başladım ve yaza evleniyoruz.ben samsunluyum nişanlım ise gaziantep li.aile yapılarımız yemeklerimiz herşeyimiz çok farklı.evlenince ayrı yaşayacağız tamam ama Şu an düğün hazırlıklarının tüm sorumluluğu bende.işe yeni başladım zaten başhekimin gözü üzerimde.dayanaak halim kalmadı.üzerine nişanlımın annesi herşeyi onların geleneklerine göre istiyor.ben kendi aileme mahçup oluyorum artık.nişanlıma anlatamıyorum askerde aklı burada kalmasın diye.ne yapmamı önerirsiniz?yaşayanlar çevresinde görenler varsa yardımcı olun ne olur?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır diyeceksin ayrı evlerde yaşamanız önemli degil simdiden sana baskı yapıyorsa ilerde ne olursa olsun bu devam eder agırlıgını koy bir sekilde sonuc olarak o evlenmiyor sen evleniyorsun tabi bunu düzgün bir konuşmayla kırmadan yapman lazım sonucta evlenecegin adamın annesi

ayrıca nisanlınada bundan bahsetmelisin yoksa o bana neden söylemedin der ve haklı olur

0|0
    0|0
    • ben diş doktoruyum nişanlımda diş doktoru.nişanlımın annesi bugün evlenince çalışma evli kadının ne işi var öyle milletle ağız ağıza dedi.nişanlımla biz bu kadar saçma bir şeyi aklımıza bile getirmemiştik. haklısın galiba nişanlıma söylemem gerekiyor

• kesinlikle konuşmalısın sen onca yıl boşuna mı okudun madem evde oturacaktın söyle ve rahatla bırak sen değil onlar düşünsün

• çok haklısınız.bir şekilde konuşmam lazım

• Düğün hazırlıklarının tüm yükü neden sende anlamadım yani.. düğünü erkek tarafı yapar normalde , ayrıca aile farklılıkları sana ciddi anlamda sıkıntı yaşatacaktır 16 yıllık evliyim yeni yeni uyum sağlamaya başladık ama eşimde bende farklılıklarımızdan çok sıkıntı yaşadık, nişasnlınla bu konuları çok konuşmalısınız, herkes kendi geleneklerini ister doğal olarak her ne kadar bazı şeyler çok saşma olsada saygı duymak gerekir buna alışmalısın...

0|0
    0|0
    • askerde olduğu için maddi olarak değil ama sürekli ben alışveriş yapıyorum sabah 7 de kalkıp işe gidiyorum öğle arasında yemek yerken bile internetten eve birşeyler bakıyorum işten çıkıp alışveriş yapıyorum.ve nişanlımın askere gittiğinden beri 5 kilo verdim

• 5 kilo verdiğine üzülüyormusun seviniyormusun..! millet üzerine para vererek diyetisyenlerle zayıflamaya çalışıyor.. ayrıca seni çok yoruyorsa ara ver hişbirşeyle ilgilenme nişanlın geldiğinde birlikte yaparsınız yorma kendini, çözümü bu kadar basit yani, anlattığın şeyler tatlı yorgunluklardır kıymetini bil :)

• zaten kilolu değildim üzülüyorum. :( bana kalsa gerçekten ilgilenmiyeceğim ama nişanlımın ailesi resmen gösteriş istiyo sorun o. gelinimin şuyu var buyu var demek için beni bitirdi resmen.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...