Okulda hocanın verdiği ödevleri arkadaşlar bana yaptırmak istiyor...

Bilgisayar programcılığı okuyorum. Hoca web sitesi ödevi falan veriyor. Yapmayı bilmeyen arkadaşlarda ödevlerini bana yaptırmak istiyor. Hiç uğraşmıyorlar ama. Hergün filim izliyorlar okey oynuyorlar. Ödev günü geldi mi de kafamın etini yiyorlar. Yapmayıncada şerefsiz, hain durumuna düşünüyorum.. Sizce onların ödevini yapmalı mıyım ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ne biçim insanmış la onlar. hem kendi işini yaptırmaya kalkıyor yapmayınca da şerefsiz diyor. muhatap olman bile hata.

0|0
    0|0
    • şerefsiz demiyorlarda şerefsizmişim gibi tavır koyuyorlar

• teşekkür ederim

• rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni kullanıyorlar, eşek yerine koyuyorlar. Asla yapma, yaptırmak isteyen de olursa babanın uşağı mı var la git kendin yap de.

0|0
    0|0
    • öyle ağır konuşursam kafa göz dalarlar bana :)

• Parayla yapabilirsin. :):)

0|0
    0|0
    • parayla yapıncada para göz oluyoruz.

Erkekler Ne Diyor 4

• O ettikleri hakaretleri bir de onlara yutturamıyor musun ? Çok iyi arkadaşların var çok.

0|0
    0|0
    • kavgacı bir yapım yok. baş edemem onlarla. iyiler hoşlar ama bazılarının ağzı çok bozuk oluyor

• yardım et bence. üniversite de herkezin birbirine yardımcı olması lazım

0|0
    0|0
    • öyle mi düşünüyorsun gerçekten

• ulan neyin kafasını yaşıyorsunuz bir anlasam

0|0
    0|0
  • 20 lira versinler yap benimde çizim odevlerimiz yapamaz 5 lira verem yap diyo bende 50 lira ver yapan diyom

0|0
    0|0
    • para verseler yapıcak mısın gerçekten :)

• Kişi balı 20 liradan en fazla 1-2 saiitimi alabilir Bi haftada 40 lira eder 2 kişininkini yapsan yaparım en yakın arkadaşımda yardım eder saten parayı yirik onla

Yükleniyor...