Güvercinin Yumurtasının Olduğu Nereden Anlaşılır ?

Arkadaşlar Dün Bir Çift Ön Tepe Basık Oyunlu Ayna Kuyruk Arap Aldım. Gerçi Sadece Dişi Ayna Kuyruk. Aldığım Adam Dişinin Yumurtlucağını Söyledi. Dişinin Yumurtasının Olup Olmadığını Nasıl Anlarım Ve Ne Zamana Yumurtlar. Şu an Kümeste Hiç Güvercin Yok Yeni Beslemeye Başlıyorum Sadece 1 Çift Oyunlu Arap'ım Var . Eğerki Yumurtası Yoksa 1 Çift Sabuni Daha Getiricemde Anlamıyorum Yumurtası Var Mı Yok Mu Nasıl Anlarız.

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim kıç tarafına hafif parmağınla yokla anlaşılır

Sabuni değil bal göğüs miski besle ön tepe

0|1
    0|0
    • Hocam Balkonda Beslediğim İçin Fazla Oyunlu Kuş Koymayı Düşünmüyorum. Belki Sabunu Yerine Baska Getiririm. Bi Çift Arap'ıda Hevesim Olduğu İçin Aldım.

• saol sanada hocam.

• yumurta yapacak olan güvercin kuyrugu yerde sırtı havada olur ve hiç yerinde duramaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çatallarını parmağınla yokla, zaten yumurta olup olmadığı anlaşılıyor.. hoş, acemi birisiysen anlayamazsın orası ayrı..

1|1
    0|0
    • acemiyim :D totosunu elliyim derken anlamam parmağımı sokarım :/

• =( parmağını sokmayacaksın..

Kuşun anüs bölgesinin oradaki tüyleri üfle, zaten çatalı elini dokunduğunda anlarsın, onun arasında elini değdirdiğinde hafif bi' çıkıntı olduğunu hissedersin zaten..

• Teşekkürler hocam.

• yumurtlayacak olan güvercin kuyruğu yerde sırtı havada gezer ve yerinde durmaz

0|0
    0|0
  • Güvercinin Yumurtasının Olduğu Nereden Anlaşılır?

0|0
    0|0
Yükleniyor...