1.ligte oynayan eski sevgili..

Eski erkek arkadasım 1.ligte futbolcu,ancak onun instagramda her önüne geleni takip etmesi özellikle orasını burasını acan tiplerle followlaması beni çileden cıkardı.Sil dememe rağmen futbolunu engelleyecek,onları takip ediceğine git biraz antreman yap dememe rağmen dinlemedi.Ayrıldık ve inanın ayrıldıgımızdan beri performansı düştü hatta kadroda olmasına ragmen oynamıyor.gecen gün baktım tüm kızları unfollow etmiş..Gayet yasantısına dikkat eden aileye önem veren sosyal agları kullanmayan biriyim.Arkadaşlarıda çok düzgün biri oldugumu biliyor.Bana senin gibisini bulamam derdi hep.Sizce bu ne demek oluyor,ben haksızmıyım.Nerede hata yaptım

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence haklısın. 1. lıg derken? spor toto mu

0|0
    0|0
    • Evet 5buyuklerden birinde hatta

• Bilinmesine gerek duymuyorum

• Anladım. Sevgılısı olan bır erkek neden sosyal ağlarda kızları takıp ederdı çok sacma. sonradan değişmiş demıssın ama.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimmiş Bak Şimdi Merak Ettim Açık Kimlik Versene :D

0|0
    0|0
  • hata yapmak ınsanın yaradılısında var onemlı olan hatasını anlayıp bır daha onu yapmamak unutun gıtsın o kısıdenden sıze bu saatten sonra fayda gelmez her sey gonlunuzce olsun

0|0
    0|0
  • sende bir hata yok. Hatayı kendinde arama

0|0
    0|0
  • bende şampiyonlar liginde oynadım ne var link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi yapmışsın genç futbolcuların çoğunda olan bir durum bu.Ben Fenerbahçe'nin alt yapısından tanıyorum birkaç tane aynı senin erkek arkadasın gibi. özellikle performansı iyiyse bir coolluk şımarıklık geliyor gece hayatları başlıyor falan performansları düşüyor. Sonradan kendilerini geliyorlar ama geç oluyor umarım hatasını anlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...